Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nyugtassam le? (több lent)

Hogyan nyugtassam le? (több lent)

Figyelt kérdés
Na... A kutyám (tacskó) A garázsban lakik éjszakára. Amikor reggel kiengedem és bemegyek a házba, akkor iszonyatos hangerővel elkezd nyüszíteni, vonyítani! Kaparja az ajtót, ahogy bírja!!! MEGELÉGELTEM!!! Az ajtóról lekaparta a lakkot, a szomszédok meg már többx is átjöttek szólni! Ma csináltunk neki egy kerítést is, ott IS ugyanúgy nyüszít! Nemhinném ,hogy azért csinálná mert nem foglalkoznék vele... Napi 2x megyek vele sétálni (általában a felét futni szoktuk), labdázom vele, tanítgatom, kiviszem a másik kutyámhoz játszani... stb. Egyszerűen nem tudom lefárasztani! Segítsetek lécci! Tanácsok, tapasztalatok is jöhetnek! HELP!!!
2012. márc. 16. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet hülyeséget mondok, de én a helyedben a következőket tenném.

nem tudom pontosan melyik ajtót kaparja, de ha a garázs ajtót akkor csupán nyitva hagynám, mert ha úgy van kedve menjen be.

ha a ház ajtaját, akkor próbáld meg, h beengeded. lehet csupán az ember közelsége kell neki.

a harmadik ami szerintem számításba jöhet, h lehet játszani szeretne. nem tudom menyi idős, de próbáld meg, h hamarabb kiengeded és akkor kifárasztod egy kicsit. :)

még ami talán jó ötlet lenne, ha jó viszonyba van a két kutyád egymással, akkor kiengeded a másikat is, h együtt játszanak.

2012. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem , nem a garázsajtót kaparja. Kinti kutya és a szüleim nem szeretik ha bemegy... Most 7 hónapos, és már próbáltam azt is, hogy hamarabb kelek fel és játszok vele. Az utolsót megpróbálom, hátha sikerül! Egy próbát megér! ;)
2012. márc. 16. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Engedd be a házba éjjelre.
2012. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Szeparációs stressz, olvasgass utána. Ezt azért belinkelem, ami neked kell az a hazaéréses bekezdés.

[link]

2012. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy megvártam, míg befejezi a hisztit. Ekkor kiengedtem, megdicsértem. Kb. negyed, fél óra múlva visszazártam, megint megvártam, míg befejezi a hisztit és így tovább. Le fog neki esni, hogy nem ér el semmit vele, és mikor be van zárva, szépen pihen majd.
2012. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!