Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyapiszkot akörnyéken...

A kutyapiszkot akörnyéken csak én szedem meg kb még 2en a többiek szó szerint röhögnek hogy szedem. Ennyire szeretik a kutyakakát a magyar emberek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 13:24
1 2
 11/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nálunk a közeli lakótelepen a legutóbbi hóolvadás után a hányinger kerülgetett, amíg áthaladtam. Ugyanis a nagy hóban a gazdik nem kívánták kibányászni a végterméket, és az olvadás után nem volt 1 négyzetméter carmentes terület!!! Széttrancsírozott halmok, egyszerűen undorító...Kutyám is csak állt a betonon, nem akart a "piszkos" területre lépni.

Engem az is kiborít, hogy rendelet szerint a futtatóról nem vagyok köteles szedni a piszkot, mondjuk nem sokszor járunk zárt futtatón :D...sokan valóban otthagyják...de nem értem...hisz ők is ott vannak naponta min. 2 alkalommal, és nem zavarja őket, hogy belelépnek ők, vagy a kutyájuk???

2012. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem zavarja őket de azért mert primitivek szerintem
2012. márc. 6. 17:24
 13/14 anonim ***** válasza:
nálunk a nagykutyások nem szedik és a kiskutyások szedik , én ha elhagyatott részen vagy az erdőben sétálunk ott nem szedem fel de a városközpontba mindenféleképpen, nálunk flexi vagy normál póráz alig van ,sokan elengedve sétáltatják a kutyájuk ami tilos mert közterület ,de mind1..mondjuk ezt utálom hogy ha elvan engedve a kutya hiába hogy nem bánt illenne magához hívnia,nem tudhatja az én kutyám hogy reagálhat az övére, nekem kistestű kutyám van és régen megtámadott minkett egy angol szetter hiába vettem fel a kutyámat rám ugrott kisebb karcolásokkal meguszta a kutyám, a gazda sehol és amikor próbálok elmenni megjelent a kedves gazdi és mondta csinált vmit a kicsikém, elmondtan erre belerúg a kutyába, na ez se volt normáli, csak sajnos azóta a kutyám minden nagytestű eb-től fél ,mert azthiszi hogy megfogják támadni..de szerencsére azóta egy elengedett kutya sem támadta meg őt...de gondolom azért akiknek elengedve van a kutyájuk azok se nagyon szedik a s.zart a kutyájuk után..
2012. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ilyen "diszkriminálást" én nem vettem észre...van óriás és pinduri kupac is: az óriási egyszerűen undorító, a pici pedig "veszélyes", mivel az ember csak akkor veszi észre, mikor már belelépett :(

A kistestű kutyás gazdik indoka (lehet): "Ó, hát olyan pici, az nem árt, kár zacsit pazarolni"

A nagytestű kutyás gazdik indoka (lehet): "Hát hogy képzeli, hogy ekkora cart markolászok"...no comment, ilyeneket szoktak "ok"-nak felhozni...idióták


Duna parton, lakótelep nagyon susnyás részén, ha a kutyám eldugja nádasba, bokor belsejébe, azt érthető módon én sem bányászom ki. De kertvárosban, forgalmas részen, parkokban, lakótelepeken, sétányokon természetesen összeszedem!


A nagytestű kutyámat jórészt szabadon sétáltatom, ha pórázos kutya jön, lábhoz hívom és kész.

Az angol szetteres gazdi egy idióta volt akkor...

Próbáld azért a kiskutyádat ismét szocializálni, nagytestűekhez szoktatni! Úgy élhet teljes életet, ha nem retteg a nagyobbaktól.


"de gondolom azért akiknek elengedve van a kutyájuk azok se nagyon szedik a s.zart a kutyájuk után..."

Ezt ugyan miből gondolod??? A pórázas/póráz nélküli sétának és a carszedésnek mi köze van egymáshoz????? Pont, hogy a húzós, neveletlen kutyák gazdái mondogatják sokszor, hogy nem tudják felszedni az ürüléket, mert közben elhúzza őket az eb...no comment.

(én akkor is felszedem az ürüléket, ha póráz nélkül sétál az eb)

2012. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!