Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyapiszkot akörnyéken...

A kutyapiszkot akörnyéken csak én szedem meg kb még 2en a többiek szó szerint röhögnek hogy szedem. Ennyire szeretik a kutyakakát a magyar emberek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot megfigyeltem már. 99%-ban ez azokra jellemző, aki flexin sétáltatják a kutyát (tisztelet a kivételnek), ugyanis a sima pórázas kutyás emberek ugyebár sétálnak a kutyával együtt a fűben, nekik érdekük, hogy ne lépjenek sz@rba, az összes ilyen ismerősöm szedi a kakit. Viszont a flexisek megtehetik, hogy szépen kényelmesen battyognak a betonon, a kutyájuk közben a fűben elvégzi a dolgát, ők nem találkozhatnak a végtermékkel. Egy flexis ismerősöm van, aki szedi, a többi, akiket látok, nem.
2012. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdezd meg h melyik a jobb belelèpni a szarb v összeszedni?
2012. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
flexis vagyok de mert ezt ajánlották:D
2012. márc. 6. 13:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

:D na, akkor te is a kivételek táborába tartozol ;)


Én egy angol bulldog hülye gazdáira vagyok nagyon pipa, ők sem szedik - flexisek :D -, gondolhatod mekkorákat sz@rik a kutyájuk...

2012. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is felszedem.

Meg van egy pár ismerősöm akik igen.

De itt is nagyon sok a sz@ar :(

(főleg múlt évben volt sok)

Most már egy kicsit enyhült.

Járok teniszezni és egy réten kell végig menni hogy odajussak a teniszpályához.

Amire hazaérek tiszta sz@r a cipőm :S

2012. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
(Pillangó teniszpálya)
2012. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kéne egy törvény erre!

Aki nem szedi fel az fizet 80 000-ret!!!

Csak akkor figyelni kéne.

2012. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm, aki ELVBŐL nem szedte. Mert ezzel bosszút áll a - kiken is? Igazából nekem ez elég zavaros volt, de a lényeg, hogy nála a nemszedés elvi kérdés volt. Pedig ha pl. a kutyafuttatón nem szedi fel, másnap esetleg ő lép bele.
2012. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi majd szólok nekik remélem sikerül rávenni őket:) kösz a válaszokat
2012. márc. 6. 15:01
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lakótelepen a kicsi méretű kutyák gazdijait nem érdekli a dolog. Már hallottam azt, hogy az a kicsi ugyan kit zavar? Hát engem pl.

Bezzeg az összes nagy kutyás gazdija felszedi. Van it boxer, rottweiler német juhász, bordói dog (bocs, nem tudom hogyan írják), és valami kau méretű mix kutyus. Na pedig utánuk két kézzel kell dolgozni.


A legszebb mutatvány az volt, egyik nap voltam szemtanúja, egy huszonéves lány sétáltatta a kutyáját, az elkerített futtató mellett fél méterre, a kutya elvégezte a dolgát, a csaj megdícsérte, hogy végre elintézte a dolgát, és továbbmentek.

2012. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!