Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ivartalanított szukával...

Ha ivartalanított szukával nevezek kiállításra azt észre fogja venni valaki?

Figyelt kérdés
A varrat helye nem látszódik, nem érezhető, a szőre teljesen visszanőtt. És ez csalásnak minsőül? (engem felháborít, hogy meg akarom őt védeni különböző betegségektől, de emiatt nem nevezhetek kiállításra...)
2009. jún. 9. 12:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

13:39 vagyok

nem vagyok kiakadva, tényleg csak érdekelt

ha neked ez a hobbyd, hát hajrá:)

én meg ringtitkár vagyok .. én kutyanélkül járok kiállitásra ... kinek mi jut :)

2009. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
60%
Én sem kukacoskodok. Azért kell az oltásijában szerepelnie minden fontos adatnak, mert ha nyaralni megyünk vagy kirándulni(vagy a doki megy) vagy bármi váratlan dolog történik és más orvoshoz kell mennünk, akkor minden lényeges adat hozzáférhatő legyen.
2009. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
És te nem tudod elmondai az orvosnak hogy ivartalanítva van? Meg nem hiszem hogy ez mondjuk egy toklásznál, megfázásnál olyan fontos lenne.
2009. jún. 9. 14:11
 14/34 anonim ***** válasza:
95%

Az modjuk igen, de egy feljegyzett gyógyszerérzékenység vagyhogy egy adott betegségből anno milyen kezelésel gyogyult ki a dokid hiányában is fontos információ lehet.


Például ismerösöm kutyája véreset pisil .. szinte minden honapban ... be van irva hogy kezelve van prosztata problámákkal, minden más doki teletömné imizollal mert babbéziának nézné.

2009. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Persze, ezek fontosak, de itt most az ivartalanítás bejegyzéséről volt szó, nem a gyógyszerérzékenyéségről...
2009. jún. 9. 14:28
 16/34 anonim ***** válasza:
69%

nem kötelező beleirni ...

az oltásit meg nem is kérik el minden kiállitáson ...vagy max a beléptetök, azok meg nem fogalakoznak ilyennel

2009. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
90%
Én speciel mindig abból indulok ki, hogy a biztonságból sosem lehet baj. Rengetegszer olvasom, hogy sétáltatásnál megtámadta a kutyámat egy másik és rohantunk a dokihoz, majd a műtőbe. Elütötte a kutyámat biciklis, motoros, autós. Nyaralás alatt megbetegedett a kutya. Nem fog ilyen történni valószínű, de ha igen, akkor jobb a biztonság. Nekem befogadott fajtatiszta és beteg kutyám van. Nála életet menthet, ha sürgős esetben mindig nálam van a kórelőzmény.
2009. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

De te miről beszélsz??? Az ivartalanítás milyen kórelőzmény? Teljesen eltértünk a témától könyörgöm! Mondj már nekem egy esetet amikor nagyon fontos lehet hogy be legyen jegyezve az oltási könyvbe hogy a kutya ivartalanított!

Mellesleg nem ez volt a kérdésem...

2009. jún. 9. 14:39
 19/34 anonim ***** válasza:
66%
Milyen ebed van? Megnézhetem?:)
2009. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
70%
Például ha nyaralásod alatt a beteg kutyával elmész a dokihoz, ő meg elkezd House-ozni a sok tünettel. Te épp nem beszélsz perfekt szerb-horvátul. Szerintem tök jól jöhet neki, ha egy csomó betegséget eleve kizárhat. Mindegy. Nem fogsz tudni rábeszélni hanyag dokikra, mert volt már szerencsém hozzájuk és köszönöm nem kérem. És tényleg nem ez a téma.
2009. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!