Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ennyi méreten aluli yorki...

Ha ennyi méreten aluli yorki van, miért nem elismert a mérete?

Figyelt kérdés

Pontosabban, mást nem olvasok , csak ilyen selejt , olyan szemét szaporító..stb.

Lassan több pici van , mint normál méretű és nem olyan betegesek mint ahogy egyesek állítják. nekem 1 éves 2 kg-os .Igen az kicsinek számít és pénzt is adtam érte-, örömmel.

Külön kicsit akartam és nem normált. Ezzel most mi is a baj ? Valaki csak kell őket is gondozza és hangsúlyozom ,nem betegesebbek , mint normál kollégáik !

Nem érdekel , hogy mi volt előbb az igény , vagy a kicsi kutya , de nem is érdekel , mert nekem tetszenek.

Na itt megvitathatók a mérettel kapcs. problémákat!


2012. márc. 5. 20:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ma jött a kozmetikába egy "mini" yorkie. Nem lehetett megfogni a fejét normálisan, mert a legkisebb fogásra is fulladt mert keményen légcsőszűkületes. A gazda még mesélt róla, vese- és szívproblémás. Szerinted ez a normális kutya és ezt kéne normálisan elfogadni?
2012. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Little Red!


Neked sokszor igazad van, de bizony rettentően elfogult vagy. Néha engedj egy kicsit a szorításon:)


Nem szabad az ilyen kutyákat tenyészteni, de ha valakinek ilyen kutyus "jutott" bizony elfogadja és nem teszi ki az utcára!

2012. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Milrt lennék elfogult? Nekem se tk-s a kutyám, egy egyszerű házi keverék, akinek megmentettem az életét.


Akinek ilyen kutya "jutott"? Ugyanmár, aki szaporítótól vesz, az tudja, h ilyen kutyája lesz (nagy valószínűséggel). És annyira sóher és idióta, h meg se próbál normális helyről venni.

2012. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem tudtam , hogy " mivel állok szemben " .

5 hónapja van meg és lassan kupálódom.

Amikor megvettem (nem kevés pénzért ),az anyuka méretébe szerettem bele, mert annyira kicsinek találtam és mellette nevelt okos kis jószágnak.

Szólt a gazdija , hogy vannak kicsinyei 60.000 ft-ért.

Átgondoltam és rá 3 hétre megvettem a kiskutyát.

Azóta sem bántam meg , de miután megvolt , a neten böngésztem más yorkik után is , hogy élnek , mit esznek és hasonló más kérdések után amik foglalkoztattak és így jutott tudomásomra az a sok hátránya amit a mérete okozhat !


Szóval Little Red , nem mindenki tudja , amit tudni kéne , Én is csak utána tudtam meg és remélem , mivel mi súly határ vagyunk nem fogunk több betegséggel megküzdeni, mint amennyi alapban egy kutyatartással járna !

2012. márc. 12. 16:31
 25/26 A kérdező kommentje:

Ja és 60.000 ft-ért , már tenyésztőtől is vehettem volna , azóta ezt is tudom, mert utána néztem , ebből is látszik , hogy nem a sóherság ..............


Én ebbe a csöppségbe szerettem bele , nem érdekelt , hogy mennyi !!

2012. márc. 12. 16:34
 26/26 anonim ***** válasza:

És természetesen nehéz lett volna kutyvásárlás ELŐTT utánanézni ennek.


Bírom, h minden ember elolvas mindenféle adatot valami elektorikai kütyüről, autóról, stb, de h egy kutyának mi kell, az kit érdekel...Majd lesz valahogy. Az már senkinek se jut eszébe, h egy életről vélekedik így, egy érző, lélegző lényről.

2012. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!