Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék venni?

Hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

Olcsó póráz kéne, de bárhol nézem 2-3000Ft.

Pedig nekem egy egyszerű póráz kéne ami csak addig lenne rajta amíg kiérünk a rétre.

Tudtok linkelni weblapokat, vagy boltokat ahol kaphatnék olcsón?


2012. febr. 29. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Bemész a barkácsboltba, veszel fonott kötelet, karikát, megcsinálod magad. Kb. 200 ft-ból kijön.
2012. febr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A karabinert elfelejtettem, így 300.
2012. febr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy régi nadrágövből (én valami tartósabbat ajánlok)+ egy karabíner vagy valami olyan amivel jól hozzá leget rögzíteni a nyakörvhöz és kész egy póráz.:-)
2012. febr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
itt nálunk Pécsen a tescoban lehet venni 500 pénzért szép, egyszerű pórázokat. még a fogantyúja is párnázva van :)
2012. febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A közelünkben van egy kínai, ott 300 forint egy sima póráz. De ahogy előttem írták, te is készíthetsz. Veszel a boltban gy karabinert, és valamilyen erősebb zsinórt kötsz rá úgy, hogy legyen fogantyú. Ennyi.
2012. febr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tescoban kb. 700 ft-ért lehet, mi is ott vettük. :) Még láttam a Kik-ben is, már nem emlékszem mennyiért. A nagyboltokban, mint pl. fressnapf. Ott még a gagyi is drága :/ Ha a kutyád nem nagy és főleg, szépen sétál, elég egy táska pántja pl. Én a macskámnál azt használtam, ő nem tudja elrontani :) Viszont (akkor) nagyon húzós kutyánk szétszedte a gyenge karabínert.
2012. febr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Holnap elugrok a Tescoba meglesem a kínálatot.

Öv, vagy táska sajnos nincs ami felesleg.

Az első válaszoló ötlete tetszik:).

Amúgy a kutyám nem húz, néha néha amikor lát egy kutyát vagy macskát, de az ritka:).

2012. febr. 29. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Corában láttam a múltkor 400Ft-ért kötél pórázt, nekem jónak tűnt. Mi az alphavetben vettük a mostanit az is pár száz Ft volt, illetve még régebben az Obiban egy szövet pórázt árra nem emlékszem, de 1000Ft alatt volt.
2012. febr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bemész az egyszerű sarki állateledelesbe, ott is 500-1000Ft körül vannak a szépek, minőségtől függően. Neten ilyesmit szerintem nem éri meg venni, túl drága.
2012. márc. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!