Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye egy 7 hónapos Amstaff...

Ugye egy 7 hónapos Amstaff nem támadhat meg egy embert? Ráadásul az utcán.

Figyelt kérdés
Tegnap valahogy kiszökött a 7 hónapos Amsztaff kutyám, de ahogy észre vettem kb. 10 percre rá haza is jött. Na, ez után oda jött egy 18 év körüli srác, hogy a kutyám egy másik kutyával együtt (állítólag gy golden retrieverrel) rátámadt az utcán. És, hogy ő elesett és az Amstaff leszedte róla a sapkám, de ő el tudott menekülni...Hát szerintem ez vicc. Ti, hogy gondoljátok? lehet vmi valóságalapja?
2012. febr. 19. 16:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Csak játszott maximum.
2012. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek, sok ember nem ért a kutyákhoz és nem tudja mire vélni a reakciójukat.

A házunkban lakik egy fickó, szentül meg van róla győződve, hogy a kutyám emberevő és ezt mindig hangoztatja, pedig folyamatosan csóválja a kutyám a farkát mindenkinek a lépcsőházban. (Bullmasztiffom van.)

2012. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Na, pont az ilyen f@sz emberek véleményére nem vagyok kíváncsi, mint te. Nem ez volt a kérdés amúgy se te agyoniskolázott...Ja, amúgy meg nem kúrtam el semmit, valószínű kimászott a kerítésen, mert nem leláncolva és kennelbe tartom.
2012. febr. 19. 17:17
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja, ez a 17:07-nek szólt.
2012. febr. 19. 17:18
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Valóban a te hibád. Ha rendesen lenne nevelve és lefárasztva, eleve nem szökne. Akkor sem, ha nyitva lenne a kapu.
2012. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Eddig nyitott kapunál se ment el...tehát ezért egyszerűen nem értem, hogy most mi történt. Minden nap le van fárasztva rendesen, ráadásul van egy másik amstaffom is, és ő nem ment el. Egyébként nem ez volt a kérdés sem...
2012. febr. 19. 17:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz, lázadozik, feszegeti a határokat...
2012. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudjuk, hogy igaz-e? Egyáltalán mi értelme a kérdésnek? A srác helyében egyébként biztos feljelentenélek.
2012. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Ha többen vannak bátrabbak. De most inkább azon törném a fejem, hogyan tudom megakadályozni a szökést.

Általában minden gazda azt gondolja, hogy a kutyája nem fordul ember ellen, de ez nem feltétlenül van így. És én sem örülök neki, ha más kutyája miatt kell rettegnem az utcán.

2012. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Még ha a támadás nem is igaz, akkor is jogos a srác felháborodása. Azért ne rohangáljanak már szökött amstaffok az utcán.
2012. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!