Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lakásban élő kutyusotoknak...

A lakásban élő kutyusotoknak engeditek, hogy az ágyatokra/ba feküdjön?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 08:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajna kiskorában meg lett neki engedve, de annyit tudtunk javítani a dolgon, hogy az ágy végében külön le van neki terítve egy pokróc, és csak arra mehet föl. Egyébként rendszeresen fésült, parazitamentesített, jól ápolt spániel, nem félünk attól, hogy bármi fertőzést bevinne az ágyba.
2012. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Szinte vártam a lepontozást :) De hogy ennyire? Na mindegy, a kérdésre válaszoltam, tehát maximálisan hasznos volt :)

És igenis tartom, hogy egy kinti-benti kutyával nem fogok egy ágyban feküdni és kétnaponta ágyneműt húzni. Ivaros kan, tehát szivárog elég gyakran az "anyag", és nem is tökéletesen tiszta, mivel nem is lehet az, hiszen sokat van kint.

Előző kistestű kutyám is csak hívásra jöhetett fel, őt is nagyon ritkán hívtam magam mellé, ugyanis idős kora miatt vizeletet csepegtetett időnként...aki szerint ez felháborító, annak üzenem, hogy az állatkínzókat pontozgassa :D

2012. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, az én tacskóm is az ágyamban alszik velem. Nem is tudnék már nélküle aludni.

De ha pl. vendégségben vagyunk, vagy nem otthon, akkor simán megérti, hogy a saját kosarában kell aludnia, amit olyankor magunkkal viszünk.

2012. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!