Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék panelházba ....

Kutyát szeretnék panelházba . Milyen lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Panelházban lakok, van 2 tesóm egy 9 és egy 6 éves . Nagyon szeretnék viszont egy kutyát ami : kicsi, szereti a gyereket ( tehát nem kap oda ha egy kicsit erősebben simogatják a kelleténél a tesóim ), nem hullajtja a szőrét és mivel sikolába járok anyu meg dolgozik egész nap így egyedül lenne minden hétköznap fél 8-tól kb.3-ig szóval ami nem szedné szét a lakást addig tudom hogy ez a neveléstől függ a leginkább de vannak nyugisabb természetűek is. Milyet javasoltok? Nagyon fontos .
2012. febr. 17. 16:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Leginkább Bichon Bolognese-t, Yorkie-t, Corkie-t és esetleg Westit szoktak panelban tartani. Bár az utóbbi kicsit bolondabb természetű. Természetesen, ha kevés időtök van foglalkozni a kutyával, akkor sajnos le kell mondani a kutyatartásról. És attól függetlenül, hogy elvannak a panelban, mozgásigényük nekik is van. 2 órát minimum egy nap töltsön a szabadban. Persze nem muszáj egyszerre fellehet bontani több fordulóra:)
2012. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mit ne: agár, dalmata, vizsla, tehát ami sokat fut.


menhelyi kölyökkutya? :)

egy rövid szőrű?


nekem 40kilós kutyám volt panelban, befogadott, nem volt vele gond.

2012. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy kiskutya elég nagy felelősség, olyat szerintem nem fogsz találni, ami napi 7-8 órát egy helyben ül, és nem tesz tönkre semmit. A kiskutyák mindent megrágnak, bepisilnek, bekakilnak, nem egy-két hét mire szobatiszták lesznek. Tudom, mert én is emeletesben lakom, és pár hónapja lett kiskutyám. Jól gondold meg, iszonyat nagy felelősség. És gondolom anyukád sem örülne neki, ha pár hónap után bele unnál és neki kellene még a kutyával is foglalkoznia.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, westi, yorki . Elég népszerűek.

2012. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az agár nem fut sokat, csak gyorsan. Az agár kifejezetten lakáskutya, fut napi 15 percet(de azt nagyon gyorsan) és utána fél napot átaludja.
2012. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Uszkár, agár.
2012. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a szétszedős , bekalilós ..stb.. részével tisztávan vagyok én úgy gondoltam hogy nyári szünet elején fogadok egyet örökbe és akkor lesz rá sok időm . nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 17. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
én a középuszkárt ajánlam mert egyátalán nem hullajtja szörét csak nyirni kell és nagyon inteligens kutya
2012. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A középuszkár kb. milyen magas ? Én amúgy a mini yorkira gondoltam mert a szőrét sem hullajtja hanem csak vágni/nyírni kell és nagyon fontos hogy minél kissebb legyen.
2012. febr. 17. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Mini yorki nem lètezik, a szaporítòk ragasztottàk rà ezt a nevet. Ez annyit jelent, hogy a standard méret alatt van. Ha yorkit vàlasztasz, standard méretűt vegyél, ők sem lesznek 2-3 kg-nàl nehezebbek.

Egyébként uszkàrbòl van törpe uszkàr is!

2012. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a mini yorkis dolgok egyik ezt álítja a másik meg azt van akinek törzskönyves az extra mini yorkia van akit meg nemérdekel ez a dolog . Elegem van a standardes dumákból . Akkora a kutya amekkorára nő és kész !! nem ez volt a kérdés hogy létezik-e vagy sem . Akinek nem inge az ne vegye magára .
2012. febr. 18. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!