Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék a kutyának jó...

Szeretnék a kutyának jó minőségű tápot adni! Melyikeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Purinát kap,én személy szerint azt hallottam,hogy jó és az állatkereskedésben is ajánlották,de lehet,hogy csak üzleti céllal...Szerintetek milyenek ezek a purina termékek? Esetleg jó tippek valamelyik termék családra? Mind a száraz,mind a konzerves verzió fontos lenne.Köszi!
2009. jún. 3. 14:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 18ezresen, most fel akarsz vágni? Az Orijenben/Acanában sincs béta-carotin.

Én akkor sem fogok olyan táppal etetni aminek 20%-a hús, a többi meg búza és kukorica.

2009. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit:) De az Acana is nagyon jó táp ám!
2009. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
60%

ja, csak és kizárólag azért ettetek vele hogy felvágjak :D csak azzal vágok fel, hogy milyen jól néznek ki a kutyáim

értem én hogy van benne búza, de nekem akkor is bevált

2009. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni mind a kettőt! Amelyik jobban ízlik a kisasszonynak(német boxer) az lesz a nyerő!
2009. jún. 3. 15:16
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Rendben:)
2009. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Acana. A minőségéhez képest az egyik legolcsóbb, én is azt adok a kutyámnak.
2009. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
46%
Hát ha tényleg nem számít az ár, akkor énis a Hill's-t vagy a Royal Canin-t tuom ajánlani. :)
2009. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
90%

Én ugy tudom hogy a Royal Canint már nem árulnak ezért váltottunk Acanára.

Fressnapf-ban vásárolunk

2009. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
72%
Hú 20.48, de jó kis szójával teletömött tápokat ajánlgatsz...
2009. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
62%

Én végigpróbáltam az összes,itthon kapható szuperprémium tápot.

Egyiktől sugárban fosik,másiktól gyomorcsavarodás-szerű tünetek között felgázosodva,fájdalomtól sírva rohantunk a dokihoz,harmadiktól csúnya a szőre,következőt úgy köpte ki,mintha mérgező lenne,Acana ment egy hétig,utána egy falat sem többet,inkább napokig nem evett,másiktól korpás és fénytelen a szőre.

Végül a Hill's vált be egyedül,mérsékelt aktivitású felnőtt kutyáknak való marhahúsos verzió,de imádja a csirkéset is.

Gyönyörű a szőre,csak úgy ragyog,az emésztése is rendben van,életében először.

Kicsiként a szaporítónál felnőttnek való Chappit kapott meg konyhai maradékot,és a rengeteg bélférge miatt tönkrement a gyomra.

Mielőtt a Hill's -re átálltam,több híres tenyésztővel beszéltem,akik évek óta ezt etetik,és mindenki meg van elégedve vele,sok győztes kutya nőtt fel ezen.Betegséget,ami táplálási okokra vezethető vissza,nem tapasztaltak.

2009. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!