Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék a kutyának jó...

Szeretnék a kutyának jó minőségű tápot adni! Melyikeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Purinát kap,én személy szerint azt hallottam,hogy jó és az állatkereskedésben is ajánlották,de lehet,hogy csak üzleti céllal...Szerintetek milyenek ezek a purina termékek? Esetleg jó tippek valamelyik termék családra? Mind a száraz,mind a konzerves verzió fontos lenne.Köszi!
2009. jún. 3. 14:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
A Purina termékekben van gabona, amire a kutyának semmi szüksége, és könnyen allergiához vezet, és nagyon alacsony a hústartalmuk. Én ajánlom az Orijen/Acana tápokat, magas a hústartalmuk, és nincs bennük gabona, szója.
2009. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Én az Acanát ajánlom. Nem a legdrágább, nekem mégis az jött le, hogy jobb sok drágább tápnál. És nekünk bevált.
2009. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

Acana, Orijen. Esetleg Hill's, nem tudom abban van-e gabona, mindenesetre ha nincs szója vagy gabona az adott tápban, akkor jó.

Mellette azért kapjon házi kaját is( só nélkül főzve persze, esetleg kicsi csirkehusit nyersen, ha megeszi) neki is kell a változatosság

2009. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A Hill's-ben van kukorica és szója is:(
2009. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
ACANA és ennél is jobb az ORIJEN de drágább is de nem vészes
2009. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És ti honnan szerzitek be ezeket a tápokat? Mert én pont azért vettem Purinát,mert még az volt a legjobb a többi kutykaja közt(több állatker.ben is jártam.) Ha megkérem a kereskedőt akkor tud nekem rendelni ilyeneket,nem? Ez neki is üzlet? vagy nem...

2009. jún. 3. 14:54
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Acana,orijen,royal canin én ezeket részesitem elönyben de ezek közül is az acana-t mert a minösségéhez képest olcsó tápnak lehet mondani.
2009. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Az ár nem számít,nyugodtan írhattok drágább árkategóriásakat is.
2009. jún. 3. 14:55
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Én állatorvosnál veszem az Acana-t. De ha felmész az oldalukra, akkor ott megnézheted, hogy kik árulják az országban.
2009. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom hol laksz, de itt megtalálod hol tudsz Acana-t venni. Netről is lehet rendelni. Én a Royal Canint sem szeretem, abban is van szója.

[link]

2009. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!