Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olvastok énblogokat? Melyikeke...

Olvastok énblogokat? Melyikeket? Ajánlanátok pár jót?

Figyelt kérdés
Régebben én is írtam, de aztán abbahagytam, viszont olvasni nagyon szeretem az emberek történeteit, de nem találok jókat már elég régen...
2010. jan. 3. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Vazze, te beteg vagy.

Ilyen emberekből lesznek majd a pletykás vénemberek.

Mit érdekel téged, hogy mással mi történt?

Annyira izgalmas nem lehet.

2010. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen olyan érdekelne, amiben leírja, hogy most felkelt és fogatmosott... Ennél sokkal jobbak is vannak. : ) Volt régen egy, ami olyan volt mint egy regény, csak részletekben írta az írója, régi történetek voltak leírva benne, nagyon tetszett, de azóta megszűnt a blog. Ilyenek érdekelnének főleg. :) Köszönöm az illedelmes választ, amúgy. (Nem is tudom mit vártam a tuskó magyaroktól.) ;)
2010. jan. 3. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

tegyünk a szivünkre a kezünket !

Isten áld meg a magyart Jó keddvel és bőséggel nyujt feléje védő kart ha küzd ellenségel hoz rá víg esztendőt megbünhőte már enép a multat s jövendőt :)

2010. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom a saját blogomat. :P

[link]

[link]

2010. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kössz(N):D A Himnuszosat nem vágom h miért írtad. XD
2010. febr. 6. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
(Nem is tudom mit vártam a tuskó magyaroktól.) ;) ezért :D
2010. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ööö.. aha.
2010. febr. 8. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!