Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyafajtákat nem szereti...

Mely kutyafajtákat nem szeretitek és miért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 14:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én minden fajtát szeretek, de van olyan, amilyet soha nem tartanék, mert nem nekem való: komondor, kuvasz és más hasomló típusú kutyák, agarak, terrierek, főleg a yorkie, beagle és más kopók, szánhúzók (a szamojédot kivéve), golden és labrador retrieverek. Tehát a nehezen tanítható, makacs, túl domináns vagy túltenyésztett fajták.
2009. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%
hát az amstaff marhára agressziv,nagyon kezes kutya te idióta kár h anyád nem tartozott a gyerek gyilkosok közé,most nem lenne ilyen kérdés! meg még egy ilyen naiv "tvnek mindent elhiszek" ember!!!
2009. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hiába véded a gyilkos kutyádat, akkor is meg van róluk a véleményem:D Ugyanolyan agresszív, mint te vagy.
2009. jún. 3. 21:39
 24/31 anonim ***** válasza:
87%
Kedves Kérdező: lehet utálni az amstaffokat természetesen, de azért butaságokat ne írjunk már. Hidd el, egy csivava méginkább "gyerekgyilkos" lenne, ha megfelelő méretekkel rendelkezne. A gyerekgyilkolászás nem fajta, hanem nevelés függő. Egyébként egy jólnevelt staffi egyáltalán nem olyan, amilyennek gondolod.
2009. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Mi van, összeállt az amstaff védő brigád???
2009. jún. 3. 22:02
 26/31 anonim ***** válasza:
87%

Na ezt nem kellet volna!

Kisokos , kint külföldön gyerekekre vigyáznak, nekem is van 2 Am.staffom és nem gyilkos , a keverékek nem ölnek ? Más fajtatiszta kutyák nem ölnek ?

De IGEN . Azért is ajánlják őket gyerekek mellé mert iszonyat nagy a fájdalomküszöbük , és nem kapnak egyből oda mit egy tacskó vagy n.juhász a gyerekeknek ha az megtépi a fülét vagy a farkát .

Te agybeteg ha nem tudsz egy adott fajtáról valamit akkor ne írj már hülyeséget létszíves .

És nem kell itt játszanod a fejed ,amíg nem volt ilyen kutyád és nem tudod milyen addig ne ítélkezz felettük .

Egy Am.staff megvéd az élete árán is , de kiváncsi lennék hogy a te (nemtudom milyen fajta) kutyád is ezt tenné e vagy elmenekülne a búsba .

Nekem bizonyított az Am.staff . És neked a tiedé?

2009. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%

Ui: Akkor Huskykik miért tépték szét az ikreket ? Vagy a mamit miért tépte halálra a keverék kutyája?

Erre varrj gombot !

A kutyatámadások 80% merem állítani hogy NEM AMERIKAI STAFFORDSHIRE TERRIER OKOZZA !

2009. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
87%

Cerberos Kutyaiskola írta ezt !

Csak hogy bizonyítsak neked : Külföldön pozitívan használják fel kivételes fizikai erejüket, rettenthetetlen bátorságukat. Rendőr- és testőr, valamint szaniterkutyaként, nagy farmok őrzésére kiválóan alkalmasak. Jó lenne, ha hazánkban is végre megismernék az emberek kiváló képességeiket, elismernék értékeiket, és e szerint ítélnék meg őket.

2009. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
87%
Én is cáfolnám azt, amit a kérdező a stafikról ír. Felnőtt korában került hozzánk egy staff-roti keverék kutya, semmit nem tudtunk az előéletéről, de úgy voltunk vele teszünk egy próbát hátha jó családi kutya válik belőle. Több kutyánk volt már előtte, és egyedül a boxerünknél tapasztaltuk még azt, hogy ennyire szereti a gyerekeket, de ő meg kölyökkora óta nálunk volt. A gyerek mindegyik kutyánkat szerette, de ezzel a "gyerekgyilkossal" kifejezetten rajongnak egymásért. A kutya mindig a gyerek nyomában van, mindent eltűr neki is és a teljesen ismeretlen barátoknak is, legyen az a gyerkőc 1 éves (aki még akaratlanul is fájdalmat okozhat neki) vagy 10. Úgyhogy tényleg nem kéne általánosítani, én tényleg nem találkoztam még ebből a fajtából emberrel agresszív kutyával.
2009. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A Whippetes vagyok.A Whippetet és a Kis olasz agarat össze kevertem.Kis olasz agarat akartam írni.SORRY
2009. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!