Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyafajtákat nem szereti...

Mely kutyafajtákat nem szeretitek és miért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 14:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

hidd el, sok kisebb kutya is ugynaolyan szívesen szétmarcangolna, ha tudna, főleg a puli...

A nagyok is, a kicsik is a területüket és a gazdát védik a kerítésnél ugatással, csak a nagy súlyosan meg tudna harapni és félelmetes, a kicsi kevésbé az( volt, hogy leonbergi akart nekem ugrani kerítésen keresztül, és volt hogy egy bichon bolognese...)

Amúgy sok kutya van, amit nem tartanék, de nem utálom és nem szeretem őket hanem semleges vagyok velük, de ha odajönnek megsimogatom őket ugyanúgy.

Csak 1 van amit kifejezetten nem szeretek: rövidszőrű csivava

2009. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%

az a kopasz kínai

meg a rotveiler....

2009. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%
Mindegyik amelyiknek nem természetes külleme van. Lehet az kopaszság, nyomott orr, törpe vagy óriás, rövid lába és exre hosszú hát vagy szőr (de az még elmegy), ráncos bőr stb. Magyarul csivava, yorki, mopsz, tacskó, kínai meztelen, nápolyi masztiff, ír farkas stb... Ezen kívül azokat akik mindnekivel barátkoznak, tehát nagy valószínűséggel vadászkutyák vagy ilyesmi. Tehát nekem maradnak a közepes vagy átlagosan nagy kutyák, akik pásztorkutyák, vagy őrző-védők. Van egykét kutya aki ezen kívül tetszik,de az csak a külleme miatt. Pl orosz agár, ír szetter... De ez csak annyi, hogy ilyen kutyát én nem vennék, aztán felőlem másnak olyan van amilyet akar, és ha legjobb barátomnak kínai meztelen kutyája van akkor imádni fogom, csak ne az én kutyám legyen...
2009. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
5%

nem értem a Yorkiet miért kell utálni és idegesítő kis vakarcsozni!

nekem is az van és imádom:-)

mi akiknek yorkijuk van,mi sem mondjuk el mindennek a ti kutyátokat!!!!!

2009. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%
minden ölebet utálok+puli,komondor,németjuhász...stb.. és azért mert mindnekinek ilyen fasza patkánya van és mind idegbeteg,a német juhászt pedig azért mert egy elkorcsosodott fajta minden keverék kutya alapja a németjuhász a másik kettő pedig a szőre miatt!!! és más kutyákkal nincs bajom ezzekkel sincs csak nem szeretem és soha nem tartanék ilyeneket! *AmStaff 4ever* PEACE
2009. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Húú én meg az amstaffokat utálom de nagyon. Vadállat gyerekgyilkosok!
2009. jún. 3. 14:52
 17/31 anonim ***** válasza:
53%

miért nem azt irod hogy a harci kutyákat imádod!!!!

lehet attól a többi kutya is normális!!!!!

2009. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%
Whippet.Szerintem az csúnya.
2009. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
83%

Én mindegyiket kedvelem.

De például nem tudnám elképzelni az életem egy rotival. Kedvelem őket, ha rendesen meg vannak nevelve, de nem nekem való fajta.

Bár nekem első számú favoritok a keverékek. :)

2009. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
94%

az amstaff a világ legjobb fajtája normális gazdánál gyerekbarát,nyugodt kutya..

a németjuhász sokkal jobban hajlamos a támadásra..

egyébként a kutyatámadások nagy részét kistestű kutyák okozzák,csak a médiának ez nem téma,az amstaffból lehet gyerekgyilkost csinálni..egyébként a gyerekeket támadó ilyen fajtájú kutyák mind láncos,egész nap kenneles,nem jól tartott kutyák voltak..

2009. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!