Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyáim hány fokig...

Beagle kutyáim hány fokig maradhatnak kint?

Figyelt kérdés

Van két beagle kutyusom, már 6 évesek, és kinti kutyák. Van fedett hely nekik, és jól szigetelt házuk, de állítólag ma már -20 fok is lesz, nem tudom elég e ennyi. Attól tartok, hogy ha estére behozom őket, akkor meg napközben fognak kint megfázni.

Mit ajánlanátok? Tegyek nekik szalmát, forgácsot a házba, vagy engedjem be őket?



2012. febr. 3. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engedd be őket éjszakára, ha megoldható.
2012. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nj keverékem van rövidszőrű ma már beengedem mert remeg :/
2012. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engedd be őket éjszakára! Ha más nem, egy köztes megoldás, garázs, kazánház vagy ilyesmi...
2012. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Attól mert estére beviszed őket, nem fognak nappal megfázni. Az enyém is este bent van a házban, nappal meg az udvaron, és a kutyaházat is jól kibéleljük neki. Makk egészséges :)
2012. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ameddig hozzá van szokva. 6 évesek, eddig nem volt gond. Ez után se lesz. Tudod mi a baj ha behozod? Hogy jól felmelegszik és kirakod a mínuszba és kész a megfázás ezzel ki be hordozással ilyenkor nagyon kell vigyázni. És hogy senki ne fikázzon le, az én kutyám így kapott tüdőgyulladást. Inkább béleld i a kutyaházat szalmával mert az tartja a meleget. A falevél is jó csak azt ilyenkor hol találsz...
2012. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a forgács is jó, csak nehogy nagyon apróra törjön és tele legyen vele a tüdeje. inkább fullosan béleld ki a házat szalmával. Csak kérlek ne rongyokkal mert az ilyen hidegbe a kutya alatt is megfagy.
2012. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Én a helyedben beengedném, nem olyan kellemes ez a -20 fok már nekik sem. Az én kutyám benti kutyus, de nappal szinte egész nap kint van, mégse fázott még meg soha. Aki szerint nem vészes, az menjen ki csak -10 fokban egy órára és utána mondja azt hogy kibírható. Van az a hideg ami szerintem már nekik sem kellemes, még ha ki is bírják.


Nem véletlen van az a mondás: a kutyát sem engedik ki ilyen időben.

2012. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a 22 fokos szobában kell altatni őket, az előszobában lévő 5-10 fok tökéletes.
2012. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5.10 fok és mínusz 20 között is túl nagy a különbség. A legjobb ha nem zavarnád meg a szervezetét mert lehet éppen most szokik hozzá, és nem szabad magadból kiindulni, hogyha te fázol a kutya is biztos fázik. Egyáltalán nem biztos, ugyan is este nem szétterülve alszik hanem összegömbölyödik és saját testével melegíti magát ami olyan akár egy fűtőtest, még jobb ha ketten vannak kint mert egymást melegítik és a kutyáknak azon felül hogy melegítik egymást a társas kapcsolatban is nagy szerepe vagy ugyan is a kutyáknak fontos a tesi érintkezés.

Szerintem ne változtass, eddig is kint voltak és ne mond hogy tavaly olyan hűű de meleg volt.

2012. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-10*
2012. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!