Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Samoyednek milyen szőrápolási...

Samoyednek milyen szőrápolási felszerelést ajánlotok?

Figyelt kérdés

És jó ez a nyakörv: [link]

És ez a póráz: [link]

És írjatok,linkeljetek szőrápolási felszereléseket

köszönöm



2012. jan. 29. 08:22
 1/4 A kérdező kommentje:

És ahoz,hogy kutyakozmetikus legyek mit kell tanulni?

Úgy értem milyen szakot,stb.


köszi

2012. jan. 29. 08:34
 2/4 anonim ***** válasza:

A póráz és a nyakörv gyakorlatilag mindegy, ha nem akarsz kiállításra járni, a fésű és a kefe fontosabb. Szükséged lesz egy ehhez hasonló kefére (nem a teljes szettre gondoltam, csak a forma miatt mutatom) hosszú tüskékkel, a szőr bontásához:


[link]


És egy fém fésűre. A képen legalul látható félig sűrű, félig ritka fogú változatot javaslom:


[link]


A fürdetéshez olyan sampont szoktunk használni, ami nem puhítja fel a szőrt. A tenyésztő majd biztosan szívesen megmutatja ő milyen kefét és sampont használ. Én egy teafa olajos sampont használtam, amit egy kozmetikus ajánlott. Először félve vettem meg, bár elmondta,hogy ő az Orosz feketéire is ugyanezt használja és ott sem jó a puha szőr, de nagyon bevált. Angol termék volt, nevére már nem emlékszem, de egy hasonlót találtam:


[link]

2012. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot
2012. jan. 29. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt nagyon jól le van írva, amit a szőrápolásról tudni kell:


[link]

2012. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!