Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Mudinak kb hány óra mozgás...

A Mudinak kb hány óra mozgás kell?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
napi 26 óra
2009. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
A Mudi legszívesebb egésznap rohangálna, de 1 óra séta, plusz játék, tanulás, feladat, kell neki. Összesen én kb 3-4 órán mozgatom őket (persze nem mindig egyszerre, hanem elosztva egy napra... De ezen kívül még maguktól is elég sokat futkároznak... És persze nem szerintem nem egy szobadísz kutya, szóval én inkább kertben tartanám és tartom is, de bent is minden gond nélkül megvan mert mindent megtanul amti szeretnél. :)
2009. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
egész nap tud mozogni de területre van szüksége
2009. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
bocsi,a zt akartam írni, hogy legalább 2 óra.... :D
2009. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
63%

Csak a saját tapasztalatomat tudom leírni.....

Számomra a MUDI a tökéletes kutya.Imádom még a Harcipraclikat is és a csiviket is.

Anno az ÖregLyányomnak elég volt annyi,hogy velem lehetett.Iszonyatosan ember centrikus fajta.

Ha mozoghatnékja volt,és épp nem volt miért,akkor tudott csak magától nagy köröket futni.Igazi munkamániás,mindenben benne van.11évesen sem lehetett nyugdíjazni.Fizikailag nem nagyon lehetett lefárasztani,inkább agyilag szerette az újat,a kihívást.

2009. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, az enyémet se lehet leállítani. Ha játszani, futni sétálni akarsz, mindig készen áll, de ha nem vagy hajlandó, levekszik és alszik. Számára minden perc elvesztegetett idő, amikor nem vagyunk vele.
2009. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!