Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Mindig kutyás párti voltam,kertben lenne a kutyus,de van egy 5hónapos fiam.Milyet ajánlotok?
2009. máj. 29. 15:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
berni pásztor ; balga juhászkutya ; svájci fehér juhászkutya ; puli ; mudi ; újfullandi ;skót juhász ;Német vizsla Nápolyi Masztiff (állítólag idézem :Gyerektűrés legendás, egyszerűen imádja a gyerekeket, óvja, védi őket ) Magyar vizsla Magyar agár (estleg mondjuk nagy mozgáigényű) leonbergi Komondor Eurázsiai Bobtail Bernáthegyi Bearded collie ezeket az interneten találtam (ezeket ajánlották) sok szerencsét a választáshoz :D
2009. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Akkor úgy teszem fel a kérdést,hogy maximum 20.000forintot tudok rááldozni.
2009. máj. 29. 15:51
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a yorkie nem való kertbe, ugy nem való a labrador se ... neki az hogy elkülönited a családjától a legnagyobb büntetés.

Ha 20000 Ft-ból szeretnél kutyát, akkor szépen látogassatok ki a legközelebbi menhelyre és vigyél haza egy aranyos házivegyest.

Több pénzed marad és az udvart is jobban fogja birni mint egy öleb.

2009. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
20.000ftért max szaporítótol akk sztem csak a menhelyi kutyák maradnak és legalább megmentesz 2 életet ja és a felszerelések ? azokat se ingyen adják oda ez az egyik variáció a másik az h gyűjtesz pénzt még
2009. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor a Westie se jöhet szóba!?
2009. máj. 29. 16:13
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Kibirná valószinűleg .. de nem tudom miért kinoznád ...
2009. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
legszelídebb, leginkább gyerekszerető kutyát sem hagyhatjuk soha, semmilyen körülmények között magára a gyermekkel!
2009. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
ölebet nem kertbe szoktak tartani,mellesleg elég agresszivak ezek a kis patkányok. gyerek mellé nem vinném!
2009. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül ajánljuk hogy vegyél tenyésztőtől, illetve menhelyről hozz ki egyet. Amit az adott kutyafajtáról elolvasol könyvben, interneten, a tenyésztőtől olyan kutyát fogsz kapni. Nyilván egy kicsit borsosabb árban,DE egy kutyát egyszer kell megvenni. Lehet,hogy veszel szaporítótól 20e-ért, és 3-4x -esét költöd majd rá az állatorvosnál,vagy az is lehet,hogy nem éri meg a felnőttkort. A szaporítók a pénzért csinálják, a tenyésztők szeretetből,a fajta iránti elhivatottságból. De azt is megértem, ha nem szeretnél rá annyit áldozni, ez esetben: vagy fajtamentőket ajánlanék vagy menhelyeket.Ott lelkes segítők vannak, akik minden kérdésedre válaszolnak,felvilágosítanak a kutyatartás területén...és a legfontosabb, olyan kutyát igyekeznek neked találni, ami neked megfelelő. Nem akarják, hogy a kutyának ne legyen nálatok megfelelő otthona, és esetleg megint visszakerüljön, ezért is ajánlanak majd olyan kutyát, aki szereti a gyerekeket,játékos,kertben is jól elvan. Ha rám hallgatsz, a közepes termetű kutyák jobban beválnának kertben. Esetleg ajánljak azok közül párat?
2009. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 20.000Ft-d van kutyára akkor miért pont ilyen kicsi túl tenyésztett ölebet(!) szeretnél? (szerintem mindkét fajta nagyon kényes, + a szörükkel is sokat kell folalkozni)

Relatív olcsó és kicsi és kerti: menhelyen nézz körül a kistermetű kölykök között.

Bár mindegy milyen fajta kutya: az oltások, a felszerelés (nyakörv, póráz, kutyaház, játékok, edények, stb...), az kaja úgyan annyiba kerül.

2009. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!