Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tükör módszer, kutyaovi kérdés?

Tükör módszer, kutyaovi kérdés?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes lenne e tükör módszeres kutyaoviba vinnünk a kutyát, ha később "csak" hagyományos kutyaiskolába tudunk vele járni?

Nézegettem mind a kettőt, most is járunk oviba, de nem tükrös suliba. Az ovit még tudnánk finanszírozni is neki, de a tanfolyamok sajnos túl drágák és sokkal messzebb is van egy tükrös suli, mint ahova járunk. Persze a továbbiakban is járnánk vele kiképzésre, csak ide a közeli kutyaiskolába. Van ennek így értelme?



2012. jan. 24. 08:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne jelezni feléjük is a véleményedet, csak a miheztartás végett! Úgy látszik, hogy kicsit félvállról veszik a dolgokat.
2012. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanezt jelezte a hozzászólásom, amiért kemény 0%-ot kaptam.
2012. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Részemről ment a zöld kéz neked is ugyanúgy ahogy a többire, ha meg nem akkor nem is nyomtam egyiket sem.

De tudod, az embernek vagy a saját bőrén kell megtapasztalni a dolgokat vagy mások kárán tanulnia. Mivel csupa jót hallani minden felől, azt hittem jobb lesz, sokkal többet kapok. Jelentem tanultam :)

2012. márc. 8. 14:22
 24/26 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mikor voltál az oviba és melyik csoportba kerültél?
2012. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Dátumra pontosan nem tudom, de kb 4hete, az biztos, hogy szombaton és a nagyobb kölykök közt voltunk.
2012. márc. 13. 14:47
 26/26 anonim ***** válasza:

Hú, azért leesett egy kisebb kő a szívemről. Abban az időben a másik csoportot vezettem, a kicsi és közepes kölykökét. Azért hagy mondjak el valamit, csak a kolléga és adott esetben a magam védelmében.

Amennyiben olyanok az időjárási körülmények (márpedig a télen volt pár ilyen nap) én nagyon vigyáztam arra, hogy a kölyköket ne sokat ültessem, fektessem, és minél kevesebbet legyenek pórázon. Egyszerűen azért, hogy ne fázzanak meg, minél többet játszanak, mozogjanak. Másrészt az oviban nálunk a szocializáción van a hangsúly, a klikkeres képzés alapjain (alapfeladatok tanításán),és a problémák megoldásának megkeresésén. A legfőbb pedig a behívás amire minden alkalommal nagy hangsúlyt fektetünk.

Most, hogy már a megfázástól nem nagyon kell tartani előkerül a kúszó, a bója, különböző sorversenyek, esernyő, bicikli stb.

A tanítás főszerepet majd alapfokon fogkapni, bár én a múlt héten a klikkeres tanítás különböző technikáit elmondtam, bemutattam, de azt gondolom, talán az is sok volt.

2012. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!