Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehetne levinni sétálni?

Mikor lehetne levinni sétálni?

Figyelt kérdés

Ma kapta meg az első oltását: Canigen Puppy 2b, virbac (ez van az oltási könyvbe ragasztva :D) tudom hogy az összes oltását meg kellene kapnia meg minden de legalább a 3. ig.

Csak sajnos anyukám nem nagyon tud kibékülni vagyis inkább a főbérlőnk azzal hogy a kutya még mindig be, bár rongyra pisil,kakil. Anyukám tudja, hogy azért mert még kölyök, de a főbérlő (egyébként tök normális) azt mondja, hogy nem szeretné ha kutya miatt tönkre menne a lakás és a lehető leghamarabb legyen levíve. Egyébként van egy másik kutyánk akinek csak sajnos az első két oltása van meg de neki még soha semmi még egy megfázása sem volt és már 16(!) éves.

szóval a lényeg az, hogy nem lehetne esetleg csak 5-6 percre levinni, hogy gyors pisi,kaki aztán vissza a lakásba?

Amúgy a következő kombinált oltását még tuti megvárom.

Köszi, hogy olvastad. A normális válasz =zöld pacsi :) :)


2012. jan. 22. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én egy oltás után levittem, maximális körültekintéssel az én kutyámat.


Off:

A 16 éves kutyátok több, mint 15 éve nincs beoltva?

On.

2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem lehetne levinni amig nincsenek meg az oltások,nehogy összeszedjen valamit, de ha tudsz olyan helyet ahol nem járkálnak kutyák akkor le lehet vinni, olyan helyre tedd le a kutyusodat,ahol biztos nincsenek olyan kutyák amitől elkaphat valamilyen betegséget.
2012. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Ez egy érdekes történet :) mert úgy van, hogy a kutyát mi úgymond megmentettünk 1 éves korában mert volt egy hely ahol nem szerették és csak Úgy volt nekik. De igazából ha kapott is akkor is csak egy két naponta enni és ott mondták hogy megvan neki 1-2 két oltása. mi meg úgy voltunk vele,hogy nem lesz nálunk a kutya hanem elajándékozzuk de hát itt maradt :) de komolyan semmi baja nem volt eddig :) tényleg még egy megfázás se :) köszi a választ amúgy milyen fajta kutyád van?

2012. jan. 22. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bullmasztiffom van.

Vigyázzatok vele! Azért a kombi oltás a nagynak sem ártana és ne felejtsétek el, hogy a veszettségire törvény van! Ha kiderül, hogy nincs beoltva, annak következményei lesznek...

2012. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ölbe vidd le és csak olyan helyen tedd le,ahol tudod,hogy nem 66 kutya jár oda naponta,szóval tiszta helyre tett le. Amúgy meg a tulaj honnan tudja,hogy levitted vagy nem? Veletek lakik?
2012. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Igaza van Anyukádnak, nem kell a lakásban piszkítania. Olyan helyre vidd, ahol nem sok kutya jár. Annyira gyors azért nem lesz, mert meg kell tanulnia, hogy ha lementek, akkor végezze el a dolgát és utána nem szabad azonnal felszaladni, mert legközelebb tartogatja majd, hogy ne érjen véget a séta azzal, hogy kinyomott mindent. Viszont vigyél le magaddal valami finomságot és ha pisilt, kakilt, nagyon örülj a dolognak és adj neki egy falatot jutalmul.
2012. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem félre értetted kedves utolsó :)


Nem azzal van baja, hogy le van vagy nincs levíve hanem azzal, hogy a lakásba piszkít.

2012. jan. 22. 22:08
 8/11 Akiteki ***** válasza:
Ezért írtam le a módszert, hogy vezesd rá, hogy lenn elvégezzen mindent, amit ott kell:)
2012. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bocsi Akiteki :)


nem neked akartam írni csak mielőtt írtam még az előtted lévő volt az utolsó

2012. jan. 22. 22:28
 10/11 Akiteki ***** válasza:

Nem baj, a módszer akkor is ott van. Sok sikert vele.

És a másik kutyust is oltassátok be!

2012. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!