Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp vs. Főtt kaja. Melyikre...

Táp vs. Főtt kaja. Melyikre szavaztok?

Figyelt kérdés

Tápot adtok a kutyátoknak (ha igen akkor milyet), vagy főztök (mit szoktatok főzni)?

Ne vitázzunk, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.


2009. máj. 27. 19:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Rendben...
2009. máj. 27. 20:16
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Változó. Hétköznap táp, konzervvel keverve. (Válogatós a kutya, száraz tápot nem szereti.) (acana, vitakraft, purina) Hétvégén maradékot kap. Persze nem halat,, és csak mértékkel. De a húslevesben lévő csontot imádja :)
2009. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én keverem a tápot a házi koszttal. Száraz tápnak Orijen-t kap (Adult és 6 halas vegyesen), mellette főzök neki szárnyas húst, halat, szívet, májat... és hozzákeverek egy pici kutyakonzervet (Real Nature), meg zöldséget. Szokott kapni főzött csontot (nem szárnyas) vagy bőrcsontot, és napközben nasinak gyümölcsöt.
2009. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon a tápok ellen voltam az előző kutyáimnál,de a mostani gyomrát,emésztését a táp hozta rendbe.

Most kap Hill's tápot,nyáron szinte 100%-ban,és néha,heti 1-2 alkalommal főzök neki.

Nyáron a táp praktikusabb,mert rossz evő és sokat otthagy,ami ilyenkor hamar romlik.

Hil's-ből a felnőtt,mérsékelt aktivitású kutyának való,marhahúsos tápot kapja.

2009. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Táp: Pro Plan + Dog Chow mixx ... egy nagyon minimális konzervvel feldobva , ugy jobban szereti.

Hétvégente szoktam neki csirkemájat főzni és azt a tápba .. azaz ünnepnap :)

2009. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tápot szoktam adni neki(Acana Pacifica)
2009. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
vegyesen, egy kis maradék (ha megeszi), minden héten főzök ki neki 1 kis husit, és amúgy Acana Large Breed kölyöknek (9hónapos amstaff).most álltunk rá véglegesen erre, eddig fidesz v dog chow Acanával keverve.mondjuk jobb lett volna ha ezzel kezdem és véglegesen, de már mindegy.Orijen is majd jóval később ki szeretnénk próbálni, egyenlőre az Acana olcsóbb. ja, néha egy kis gyümit is kap, ha én is eszek.
2009. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat mindenkinek!
2009. máj. 28. 14:51
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
TÁP. Acana Grassland
2009. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!