Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp vs. Főtt kaja. Melyikre...

Táp vs. Főtt kaja. Melyikre szavaztok?

Figyelt kérdés

Tápot adtok a kutyátoknak (ha igen akkor milyet), vagy főztök (mit szoktatok főzni)?

Ne vitázzunk, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.


2009. máj. 27. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
táp
2009. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de a kérdésben benne volt hogy milyet adsz:)
2009. máj. 27. 19:32
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát általábban reggel száraztápot kap kutyaszószal és Tescos párizsival (Chappy,Darling néha Dog Chow)

És van amikor délután főzzök neki valamit (változó) és teszek bele konzerves kaját.(mellettünk van 2 házzal a kutyatápos szóval hazafelé iskolából csak beugtok és veszek mindig neki valami kis meglepetést :D


És én is kérném,hogy ne vitázzunk!!

2009. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Acana adult (és nem vagyok sznob). Minden benne van ami kell megfelelő arányban, míg ha főznék akkor ez nem lenne biztos, emellett a (megfelelő, nem csirkefej) hús a kutyának kerülne annyiba mint a táp. Ez a táp olcsóbb a legjobbak között, de szerintem az egyik legjobb...
2009. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi, közben én is leírom mivel etetek. Orijen 6 hal, Acana Grasslands, Acana Lamb & Apple váltogatva (2-3 havonta), hétvégén pedig hús (vad, nyúl, kacsazúza, marhahús) rizzsel, répával.
2009. máj. 27. 19:44
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem táp és néha keverve főtt hússal és zöldségekkel, és pl kutyaszalámi meg jutalomfalatnak

igaz, nekem még csak macskám van(ő acanát kap, meg néha nyers csirkét, májkrémet) de ha kutyám lesz, (mindenféleképpen szeretnék, csak még nem megfelelőek a körülmények) akkor biztos ő is valami ilyesmi tápot és főtt húst meg párolt zöldségeket fog kapni

2009. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek fözöcskezni de nem birnám idegekkel egy idő után:D Én Acana Adult-ot veszek és adok a kutyámnak,ehhez szokott kapni húsit,csontot,zöldséget,gyümölcsöt.Nagyon imádja.
2009. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
nem külön a kutyának főzni, hanem maradékból főtt kaja. nálunk legalábbis. és táppal keverve, váltakozva. szóval nekünk mindkettő. és nem panaszkodik a kutya
2009. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodik, mert nem tud:) Ezt csak úgy zárójelben.
2009. máj. 27. 20:09
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
figyelj, szerintem ha tudna sem tenné
2009. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!