Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megeszi a cseresznyem...

A kutyám megeszi a cseresznyemagot. összeset megeszi, amiket kiköpünk, lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat,de szerintem egyszerűbb lenne a magokat valami edénybe rakni és az udvarotok is szebben nézne ki mit a szétköpködött magoktól!
2009. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
nem leszz töle baja nálunk lehajlika csreszenyefa ága nagyon,és a kutya leszedi rola gyümölcsöt ,mindenestöl e szi. nincs baja ,évek óta ez van.
2009. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz tőle baja, ha az embernek sincs, ha véletlenül lenyelne egy magot (ne mondd, hogy veled még nem történt meg, és mégis egészséges vagy).
2009. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baja, egészben láthatod a magokat a végtermékben.
2009. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minekünk is van 2 hatalmas cseresznyefánk,de mi nem a fa alá köpjük,hanem egyszerűen a széltől mindig potyog le egy-egy, továbbá a kutya simán eléri az ágakat XD Már 10 éves,és köszöni, jól van. Sőt még van olyan is, hogy csak úgy kajál a fáról. Egy időben én is megijedtem,de nincs okom rá :) Neked se legyen! Jó kutyázást :D
2009. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha nem rágja szét mindet nem lehet baja,de azt tudni kell hogy a cseresznyemag ciánt tartalmaz,úgyhogy csak csínján kell vele bánni.Nem használ neki az biztos!Én vigyáznék vele.A tálkába köpködést javasolnám én is.
2009. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyértelműen ezt nem lehete kijelenteni hogy nem lesz tőle baja!


akár lehet is attól függően hogy mekkora kutya, mennyi magit eszik és hogy megrágja-e azokat.


okozhat a széttört mag is sérülést a nyelőcsőben, a gyomorban vagy akár a béltraktusban is, sima magtól viszont lehet bélelzáródása.


Amennyiben lehet meg kell akadályozni a magevést!

2009. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!
2009. máj. 29. 12:23
 9/10 anonim ***** válasza:
nem lesz baja,és nem fog cseresznyefa se nőni a hasába:D
2009. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi egyszer voltunk haverokkal városba, cseresznyét ettünk és kiköptük a magot és amikor nem figyeltem a kutyusom egy csomót megevett... Másnap a kakija mellett magok voltak:) Semmi baja nem lett, ízlett neki:P
2011. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!