Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jó név egy kan dobinak...

Melyik jó név egy kan dobinak (lent)? Esetleg jöhetnek még nevek, nyitott vagyok mindenre.

Figyelt kérdés
Szóval, első sorbban valami németet keresnék,mert németül szeretném betanítani neki a vezényszavakat is. Szóval: Wolfgang,Engel,Adolf,Kaiser(bár ez nagyon elterjedt a környéken),és most jönnek az angolok, úgy mint a Thor, ami sztem fenséges(?), csak nem német XD. Magyarban az Árnyék tetszik,de németül az a szó kiejthetetlen :)KÖSZIKE ELŐRE IS :)
2009. máj. 25. 19:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek! Arik vagytok,hogy ilyen lelkesen válaszoltok :)
2009. máj. 25. 20:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a Farin. Amúgy én Zeusnak,Bosconak,Hero-nak hívnám, ha nekem lenne.
2009. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Zebu :-) azaz Zebulon
2009. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Zebulon? :) Ez mit jelent?
2009. máj. 25. 20:44
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Tristan név tetszik, de a Farin sem rossz.
2009. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem marha jó:D Teljesen egyedi név, bizti, hogy senki nem fogja így hívni a kutyáját rajrad kívül. És illik is egy dobihoz, sztem. Am nekem a legjobban a Káosz név tetszik, a következő kutyámat így fogják hívni.
2009. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
fontekisuan irom FRICC,Adolf,Her Kules:D:D:D Jürgen, nekem most ezek jutottak eszembe,az Adolffal az a baj h sok kutyát hivnak úgy!
2009. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!