Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jó név egy kan dobinak...

Melyik jó név egy kan dobinak (lent)? Esetleg jöhetnek még nevek, nyitott vagyok mindenre.

Figyelt kérdés
Szóval, első sorbban valami németet keresnék,mert németül szeretném betanítani neki a vezényszavakat is. Szóval: Wolfgang,Engel,Adolf,Kaiser(bár ez nagyon elterjedt a környéken),és most jönnek az angolok, úgy mint a Thor, ami sztem fenséges(?), csak nem német XD. Magyarban az Árnyék tetszik,de németül az a szó kiejthetetlen :)KÖSZIKE ELŐRE IS :)
2009. máj. 25. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Diégó Adolf igaz nem német de sztem fajín Alfa Argosz Bajnok Hero (Hős) Herczeg [link]
2009. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Már sok névnaptárt végigböngésztem,csak gondoltam,körbekérdezek,hogy ti mit adnátok neki,illetve hogy melyik "fájn" XD illetve melyik hangzana rosszul neki. Olyat nem akarok adni. Valami kis 5leteset :) Én még az Aftonon is gondolkodom :) mondjuk vmi olyan kell,amit majd a mező másik végéről is meghall XD Ált miket adnak nekik?(mm neveket XD)
2009. máj. 25. 19:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gujdo,Hont,Volfram én ezeket találtam német neveknél.
2009. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Én azt a nevet adnám neki, hogy "Bagira".
2009. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bagira?Hmm...végülis fekete XD De én azt inkább egy bernáthegyinek vagy leonberginek adnám,olyan "mackós" név,imádom a nagytestű kutyákat :) Amúgy a Herzog is számításba jött,de mivel azért nem tud mindenki németül,azt hinnék,nem tudom kiejteni a Herceget :)
2009. máj. 25. 19:49
 6/17 A kérdező kommentje:
És...van egy xtrém 5letem. Szeretem a die ärzte zenekart, és a frontembert Farin Urlaubnak hívják XD a Farin (mert az Urlaub-bal sok lenne). Vagy ez kampec?
2009. máj. 25. 19:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jöhet. Ötletes név, és a sehol sem fog eléd szaladni egy másik kutya, ha a sajátodat hívod.
2009. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kutya belezavarodna ha hivnádXD É nmég ezeket is eltudnám képzelni Dante, ja és a Brúnó is német név:D
2009. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Uccsónak: csak a Farin-t használnám, a Farin Urlaub a netes neve lenne,megha valaki megkérdezi,hogy hívják. Szóval ő csak a Farin-t hallaná :)
2009. máj. 25. 20:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a Farin.
2009. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!