Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyánkat hol tudnánk...

Kölyökkutyánkat hol tudnánk eladni?

Figyelt kérdés
Vettünk egy két hónapos vizslát. Az elmúlt 5 hónapban tönkretette az egész lakást. Képtelen a szobatisztaságra. Szeretnénk eladni őt annyiért, amennyiért vettük.
2009. máj. 25. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
annyiért nem fogod tudni eladni mert már nem kölyök és előre nem tudtál volna gondolkozni????:@ha a gyereked is szét pakolja a lakást akk azt is beadod a dutyiba???:O nem akarlak megbántani de gondolj a kutya helyébe ... és kutyasulival simán meglehetne oldani a dolkot
2009. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
dolkot =dolgot
2009. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld meg az expressz.hu -n vagy az ismerőseitek közt esetleg valaki?
2009. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

1. Nem a kutya képtelen a szobatisztaságra hanem, te voltál képtelen megtanítani neki.

2. Nem a vizsla tette tönkre a lakást, hanem te nem foglalkoztál a vizslával és ezért unatkozott.

3. Egy félrenevelt, az elmúlt 5 hónapban csak elrontott vizslát akarsz annyiért eladni, amennyiért vetted?


Hirdesd meg ingyen, talán valaki aki ért is a kutyákhoz, vagy legalább veszi magának a fáradságot, hogy megtanulja mihez kezdjen egy vizslával, valaki elviszi.


Nem kellett volna meggondolni, hogy a döntésed egy élőlény életét befolyásolja?

2009. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
99%
Kérdés milyen gyakran viszitek le és tisztában voltatok-e azzal,hogy egy vizsla mivel jár. Jobb lett volna végig gondolni a vásárlás elött. Na az érdekeljen titeket,hogy annyiért adjátok el,amennyiért vettétek,hanem,hogy olyan jó helyre kerüljön,ahol boldog élete lehet és tudnak vele bánni. Szeretitek ti azt a kutyát egyáltalán? Bocsi,hogy ilyet írok,de nekem is volt problémás kutyám mégse váltam meg tőlle,hanem hosszú munkával elértem,hogy ne legyen vele gond. De a kérédsedre válaszolva tedd fel az express.hu-ra vagy szólj a környezetekben lévő menhelynek,hogy örökbeadnátok(igaz akkor nem kapsz érte pénzt,de jó helyre kerülne).
2009. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég nagy genyóság! Nekem nincs kutyám,tengerimalacaim vannak. Mielőtt nem voltak el se tudtam képzelni milyen nehéz őket tartani(2 nap után büdössek,elég sok pénz megy rájuk,nagy helyet foglalnak...stb)de eszembe nem jutna megválni tőlük!!! Az a kutya úgy tekint rád mint a gazdájárá,elfogadot(gondolom) és te meg így elbánsz vele h eldobod!Ráadásul még a haszon is számít! Minek kellet magadhoz venni?!

Máskülönben meg lehet jobb is ha elkerül az a kutya tőled:hirdess az interneten,szórólapokat ragassz ki,kérdezősködj körbe a kereskedésekben....remélem jobb gazdira lel a kutyus!

2009. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért segítek,hogy a kutyusnak legyen egy JÓ gazdija.

Hírdesd meg újságban mondasd be rádióba meg sok-sok elado-kutya oldalon.

Ja és szerintem a kutya jobban jár ,hogy a kérdeződől elmehet!

(EZT csak ugy mondom:12 éves voltam mikor megkaptam (a most 1 éves) beagle kutyám na hát az összes 2-3 évig sporolt pénzem elment mikor szétrágta a drága kerti bútort meg a hintaágyít és az egész keretet (ami nem kicsi) kiásta na ezt mind nekem kellett megvennem és ma már olyan kis édes és én nem tudom mit csinálnék ha belegondolnék hogy ő most nem lenne nekem)

2009. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Az Én kutyusom 3 hónaposan került hozzám. Ahonnan jött semmi nevelést sem kapott. Nagyon nehéz volt vele bánni, 2 hónapba telt, hogy egyátalán odajöjjön ha hivom. Nekem sosem jutott eszembe, hogy eladjam. Kitartóan próbáltam ujabb és ujabb módszereket találni, hogy megnevelhessem. És biztos vagyok benne, hogy Te nem szereted azt a szegény kutyát azért rossz!!! Add el minél előbb, hogy boldog élete lehessen valaki más mellett!!!!!!
2009. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám 1 éves koráig egy tragédia volt,speciális foglalkozásokra kellett hordanom,hogy elmúljanak a pánikrohamai.

Mostanáig elengedni sem lehetett.

A lakásban minden műanyagot bezabált,43 ezer forintért műtötték meg.

Mindenki mondta,adjam vissza annak,akitől vettem.Az ilyen beszólókat elküldtem a halál sápadt f@szára.

Mostanra tettük rendbe a kis lelkét,egy évesen olyan felszabadult,boldog kutya,mint amilyennek lennie kell.

A kutya nem tárgy,hogy elrontom és eldobom!

Sok-sok gazdikereső vizsla van,még ingyen is nehéz elhelyezni őket.

Próbáld bekönyörögni a fajtamentőkhöz(fullon vannak mindig,de hátha)és mélyen szégyelld magad!

Tudom,jobb a kényelmesebb megoldást választani és megszabadulni a problémás kutyától,mint megnevelni,de pénzt ne is remélj érte!

Ha mégis találsz olyan barmot,aki megveszi,mi a garancia,hogy nem dobja ki egy hét múlva,miután a kutya nála is szétszed mindent?

Vagy érdekel,ha esetleg egy mocskos szaporítóhoz kerül disznóólba?

2009. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Az előzőhöz szólnék! Az én kicsim 6 hónaposan került hozzám. szintén olyan helyről, ahol az evésen kívül semmi törődés nem volt Vele. /Jó,oltások, féreghajtás igen./

2X2 méteren élték a kölykök a kis életüket. Nos, Nálam 1 hét alatt szobatiszta lett úgy, hogy csak az első napon csinált be a lakásba, másnaptól már csak balesetek voltak.

Viszont:nem voltam lusta naponta 8-10-szer kivinni,és nagyon-nagyon megdícsérni, jutalmazni, ha kinn végezte a dolgát. Most 4. hete van Nálam, már a :Pisiljél, kakiljál szóra rohan, és végzi, ha kell Neki.

Türelemmeml, szeretettel, következetességgel mindent el lehet érni a kutánál, ami a kérdezőnél teljes mértékban hiányzik.

Vajon hogy fogja hirdetni a kiskutyát?

A leendő vásárlót bizonyára nem fogja tájékoztatni, milyen gondok vannak a kicsivel, mennyire el van nevelve, így szegény új gazdi is továbbpasszolja valakinek, míg a végén a kutya az utcán köt ki.

Én a vizslamentőket ajánlanám!

INGYEN!

2009. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!