Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lépjek túl a halálán?

Hogy lépjek túl a halálán?

Figyelt kérdés
Volt egy yorki kutyám,aki nagyon kis fitt volt és játékos kis buta volt,és a neve az volt hogy Bence,de nemrég elkellett altatni mert nagyon beteg volt,és mindig azt kérdezgettem az orvostól "Ugye jól döntöttem,tényleg nem fog szenvedni?? Nem lehet hogy élni fog tovább?" mondta hogy nem és akkor beadta neki az injekciót...de akkor sírtam el magam a rendelőben amikor az utolsó lélegzetével és erejével megnyalta a kezem,és azt "kérte" hogy simogassam meg...Igen az utolsó köszönés :\\\') nagyon meghatódtam,de nemtudom elfeledni,és tegnap volt ez,kérlek segítsetek!
2009. máj. 25. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem elsírtam magam ahogy olvastam a történeted!:(

Nagyon sajnálom szegényt!

Hát mást nem tudok tanácsolni csak azt, hogy légy nagyon erős, foglald le magad v.ivel! Tudom nem könnyű!

A fájdalmadat úgy is csak az ídő fogja enyhíteni!

Egy másik kutya vételét nem ajánlom, túl korán lenne, várj!

Gyászold szegény és ha kell akkor sírj, az segít feldolgozni a történteket! Ha vannak igazán jó barátaid akik meghallgatnak, beszéljetek a dologról!Emlékezz rá meséld el nekik a kutyussal együtt töltött szép pillanatokat!

Légy erős!Üdv

"egy kutyabarát"

2009. máj. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen érzés...

Nekünk westink volt, akit el kellett altatni, mert leállt a kis veséje...

Előző nap még otthagytuk állatkórházban, hátha meg tudják menteni - rossz döntés volt. A kutyánk mindig sírt, ha külön volt tőlünk, és bele sem merünk gondolni, hogy mennyire fájhatott neki, hogy egy idegen, hideg helyen kell lennie...

Másnap bementünk hozzá, szegény teljesen le volt gyengülve, anyum és tesóm is bejött, erőtlenül csóválta a kis farkát, úgy örült nekünk... De csak szenvedett. Muszáj volt meghozni ezt a döntést, nagyon nehéz volt...

Mi is ugyanezt kérdeztük, hogy biztos jól döntünk-e? Nincs más lehetőség?

Nincs.

Szegénykém megkapta az injekciót, egyből összeroskadt, mi pedig csak figyeltük, ahogy a kis mellkasa egyre erőtlenebbül emelkedik.... SZőrnyű volt, most is a könnyeimmel küszködöm, pedig 2 éve volt karácsony előtt 10 nappal...


Az elején nagyon nehéz volt. Azt tanácsolom, hogy ne tegyél a fájdalmad ellen, engedd ki, és vegye át a helyét a szelíd beletörődés, hogy ez volt a legjobb neki... Próbálkozni lehet elfelejteni, de -tudjuk hogy- ez csak áltatás, ugyanúgy szenvedsz...

Fel kell dolgozni, és csak a szépre emlékezni, a kutyussal eltöltött gyönyörű időkre..


Decemberben halt meg a kutya, de én februárban hoztam magamnak egy menhelyen kölyökkutyát, amit soha nem fogok megbánni. 2 hónapra rá, nővérem vett anyumnak egy másik kutyust, úgyhogy most ketten vannak és teszik örömtelivé a mindennapjainkat.


Ne haragudj, ha hosszú lett.

Sok erőt, s kitartást kívánok!

2009. máj. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Szia !

Hajnali 4 órakor írtad ezt a szomorú történetet!

Látom nem tudsz aludni .

MEGÉRTELEK ! Nekem Január 1 -én lesz 6. éve hogy elvesztettem a kis Murphykémet(Mörfi) , Nagyon beteg lett sajnos megmérgezték , alig 5 hónapot élhetett. Az orvos mindent megtett érte , de nem tudta megmenteni , még most is sírok ahogy ezt írom neked , nem tudtam máig feldolgozni életem első kutyusának elvesztését. Ő amúgy egy am.staff volt. Ekkor én annyira rosszul lettem hogy kórházba kerültem,nem ettem-ittam semmit csak sírtam napokon át. Utána akartam menni , ekkor a párom egy rossz döntést hozott , kaptam még egy kiskutyát , az egyik testvérét , nem akartam őt, nem néztem rá , elvettem az összes játékot tőle , mert az az én kis Murphymé volt . Hiába volt velem olyan kedves nem tudtam szeretni őt.Ezzel hibát követtem el , (Hisz ő is csak alig élhetett , pár héttel tovább mint Murphy , és én nem SZERETTEM!!!

Ekkor pár napra rá őt is megmérgezték , őt is el kellet altatni , végem volt , nyugtatókon éltem nagyon sokáig , de máig nem feledem hogy volt nekem ( és most is velem van ) az én kincsem , aki most már jobb helyen van , és tudom hogy csak arra vár hogy mennyek hozzá ,és bízom benne hogy majd ha eljön az idő akkor találkozni fogunk. .Mert az szivárványhídon túl biztos hogy jól érzi magát , csak én hiányzom neki , ahogy ő nekem .

Bocsánat , de többet sajnos nem tudok írni , nem akarok jobban begolyózni, Így is sírógörcsöm lett!

Remélem sikerül feldolgoznod , és nem úgy jársz mint én.

2009. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Megható amit írtál:(Nekem is volt egy kis kutyám akinek születési rendellenesége volt,és azt mondták nem is biztos, hogy meggyógyul valaha.Utána nem sokkal miután ez kiderült,sajnos elütötte egy autó(az autós észre sem vette mi történt hajtott tovább ezerrel,elég szomorú,hogy 30-as táblánál 70-nel ment).Nagyon nagyon rossz volt,de 2 hónapra rá lett egy ugyanolyan fajta kiskutyám aki hál'istennek egészséges és kis rosszaság.De sokkal jobban szeretem és óvom mindentől mint az elötte lévőt,bár soha nem felejtem el...

Sajnálatos ami történt,de sztem ugy fogsz tudni tovább lépni ha veszel egy másik kutyust aki majd felejteti a bánatod.Ő más lesz és pont ezért fogod tudni majd könnyebben fel dolgozni ami történt.Ő csak boldogítani fog,majd meglátod:)

2009. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat 2 hónapja kellett elaltatni...Sokáig rossz volt,de tudtam hogy ez volt a "jó" döntés,mert az Ő érdekét néztem,nem szenvedhetett tovább...Valóban egy új kutyus gyógyír a lelkednek, de szerintem adj időt magadnak hogy feldolgozd.Én azt mondtam magamnak hogy amíg azt várom hogy mikor rohan a kapuban elém,meg hogy mikor ugat,meg jön be a házba, meg minden amit csinált,addig nem akartam új kutyit. Aztán volt egy idő, amikor már úgy éreztem kész vagyok egy új kutyát befogadni. És akkor megláttam az Újat és beleszerettem,azóta is imádom.:D
2009. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én is csak azt tudom mondani, hogy gyászold meg, ne fojtsd magadba az érzelmeidet! Nagyon sajnálom:'-( Nekem 3 éve ütötte el a kutyámat az autó... Puli kutya volt, Picinek hívták. Éppen a kertben voltam a Barátnőmmel, szereltük össze a grillt, amikor a szomszéd bejött a kapun. A kutyus kiszaladt, pont az autó elé.... Rohantunk ki, de már mindegy volt szegénykémnek... A karjaimba vettem, bevittem az udvarra, közben meg zokogtam, mint egy gyerek, a barátnőm úgyszintén... A szomszéd is... Eltemettük, zokogva persze... Most van egy Labradorunk, Toby a neve és nagyon vigyázunk Rá! Picire is vigyáztunk, de úgy látszik, nem eléggé:( Sajnálom a kutyusodat! Üdv: Gyuszi
2010. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!