Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol hirdessem a gazdit kereső...

Hol hirdessem a gazdit kereső kutyusomat?

Figyelt kérdés
Van egy kis kutyám és gazdit keresek neki mert ikrekkel vagyok terhes és nem szeretném ha a babák közelében lenne mert nagyon hullik a szőre meg szeleburdi!Nagyon sok oldalra fel tettem de semmi eredmény!Menhelyre nem akarom beadni mert sajnálom és nagyon szeretem!Jó tanácsokat várok!
2009. máj. 24. 22:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%
Én nem a kutyát védem leginkább, mert neki is jobb lesz onnét szabadulnia, hanem azt ellenzem, hogy olyan családok vállalnak gyerekeket, akiknek nem stabil a hátterük, csak azért, mert hűűű, de jó, mégis lehet gyerekem! De a háttér, anyagi stb. hiányzik!
2009. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 08:31 -es vagyok!

Ez sem magyarázat arra hogy eldobd magadtól a kutyát, főleg hogy egy "gyermek helyett " vettétek.

Hogy pótoljon benneteket amiért eddig nem jött össze a baba (ák). Erről van szó.

Nem kell félteni a piciket, de ha mégis van szíved kidobni őt, akkor remélem hogy azt a fájdalmat 100 x visszakapod amit a kutyus érez ha majd odaadod valakinek.

És ezt a mondatot nem kellet volna leírnod hogy: És nagyon szeretem ! Ha valóban így lenne , nem adnád el őt a gyerekek miatt.

2009. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Paraszt az anyád, te büdös k*rva!!!
2009. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!