Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatnék még a kutyáim...

Mit csinálhatnék még a kutyáimmal?

Figyelt kérdés

Minden nap viszem őket sétálni, tanulunk és kb. ennyi. Kutyaiskola a környéken nincs, más kutyákkal nem tudunk találkozni, (mert falun lakunk és itt a kutyatartás kb. annyi, hogy naponta dobnak v.mit a kutya elé, hogy egyen. A kutya meg 3 m hosszú láncon van).

Labdázni, apportozni, meg ilyenekt nem szeretnek csinálni. Kinti kutyák. Szerintem nem vagyok velük eleget, mit tehtnék még, és mit csinálhatnánk még együtt, amit szeretnének ők is?


2009. máj. 24. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csak a környékre vidd el őket sétálni, hanem ha van kocsid akkor vidd el egy vizes helyre ahol van egy patak vagy egy kisebb folyó és hagyd had ugráljanak benne :) vagy esetleg egy nagy pusztára is elviheted őket had rohangáljanak.
2009. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én a falun kivül szoktam őket vinni. Ott van egy patak végig az út mellett, ami elvezet egy dombhoz, ami körül erdő van. Szép hely és szeretnek is sétálni, de itthon, az udvaron is csinálni kellene v.mit, mert csak sétálunk és közbe tanulunk. És ez napi kb. 1-2 óra és 1x megyünk. Iskolás vagyok, ezért nem érek annyira rá, de nyáron majd többször megyünk. A meleget meg nem bírják, ezért csak este mehetünk.
2009. máj. 24. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát...mini agility pálya? Meg csinálhatsz nyomkövetést is(az én kutyám erdélyi kopó kev, és nagyon élvezi). Bár nem hinném,hogy ez fajtához lenne kötve :)
2009. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a leírtak alapján nem foglalkozol velük keveset. Ha többen vannak, akkkor úgyis elszórakoztatják magukat is. :)

Milyen kutyák? Mekkorák?

Ha nagyobbak lehet velük "bírkózni" is. Na, jó a kisebbekkel is lehet játékosan ellenkezni, csak mindig tudniuk kell, hogy azért te vagy a főnök!

Aztán próbáld ki azt, hogy fogsz egy rongyot egyik végén a kutyá(k) másikon te!

Aztán az enyém imádta, ha nála volt a labda, én meg kergettem hogy elvegyem, felért egy bújócskázós kommandózással!


Ápold a szőrüket, fésüld őket ha kell, főleg vedlés idején. Azt is szerette az enyém.


Akadálypálya, bár azt az enyém nem szerette.

Nyomkövetés, bár azt több kutyával egyszerre nehéz, külön külön jobb.


De a mezőn futkosás a legjobb szerintem! :)

2009. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!