Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha eddig nem sokat foglalkozta...

Ha eddig nem sokat foglalkoztam a kutyáimmal, de akarok egy kölyköt, az gáz?

Figyelt kérdés

Ezt a "nem sokat" azt úgy értem, hogy persze tanultak jó modort, meg viszem őket sétálni, meg játszok velük. ennyi volt eddig. Mert régebben mikor fiatalok voltak nem annyira érdekelt a kutyázás mint ma.

Most akarok egy kölyök kutyát, amit szeretnék nagyon jól nevelni, meg kutyasuliba vinni, hogy felnőttnek nagyon okos, és nagyon jól nevelt, "tanult" kutya legyen.

Úgy szeretném, hogy az első szavamra cselekedjen.

Tehát mondjuk, ha meghallja, hogy Ül, abban a másodpercben üljön le.

Sajnos a többi kutyámnál ez annyira nem sikerült, több idő kell nekik mire le ülnek, meg ilyesmi.


Szóval az most ciki, hogy eddig a mostani kutyámmal nem foglalkoztam annyira, de akarok egy kölyköt, akivel meg nagyon sokat akarok foglalkozni?


2011. júl. 16. 17:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem kéne a régi kutyáidat lecserélni...sztem inkább őket vidd kutya suliba!
2011. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tipikus kis hülye szeritned a többi kutya mit fog gondolni ha csak az újjal foglalkozol és öket meg le se *arod de persze anyuci apuci megveszi csináld csak hajrá nincs olyan hogy nem lehet tanitani őket mindent meglehet minden korba ncsak tovább tart amugy meg az a kicsi is arra a sorsra fog jutni ha valami nem sikerül vele vagy csak "megunod " őt is, ehhez csak gratulálni tudok így tovább
2011. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ez eszedbe jutott, nem csoda, könnyebbnek tűnik valamit elölről kezdeni, mint valamit helyrehozni, amit elrontottál/nem csináltál elég jól. Mivel több kutyáról van szó, nekem az a véleményem, próbáld meg felülbírálni az ötletedet. Ha még nem betegek/öregek a kutyáid, nagy-nagy türelemmel, következetességgel velük is sok sikert érhetsz el. A többlet törődést meghálálják neked. Egy kutya nem egy rajz, hogy ha nincs kedved kiradírozni, javítani, akkor csak összegyűröd és kezdesz egy másikat. Igazi érző lény, aki nagyban függ Tőled. Ha majd nagy tapasztalatot szereztél türelemből, következetességből, állatszeretetből, igazán készen fogsz állni arra, hogy ha netán búcsúznod kell valamelyiküktől, helyére egy kölyök kutya léphet, akivel elölről is kezdheted.
2011. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nincs kutyám, de ez nekem is szupergáz. Szemétség lenne lecserélni őket... -.-"
2011. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!