Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám remeg erősen liheg és...

Kutyám remeg erősen liheg és keresi a hideg helyeket Mi ez? Azt mondják láz vagy epilepszia

Figyelt kérdés
Az én yorkimnak nem tudom mi lehet a baja úgy csinál mintha fázna ezért erősen remeg de úgy liheg közbe minta nagyon sokat futott volna de ugyanakkor azt látjuk hogy keresi a hideget és sokat iszik ez többször előfordult már de orra nem mindig száraz és forró és a teste se mindig meleg azt szokat még csinálni hogy a hideg kőre lefekszik és liheg elvittük állatorvoshoz mivel akkor már nem csinálta csak videón tudtuk megmutatni neki azt mondta lehet epilepszia is de az ilyen fiatalon nem szokott jellemző lenni mivel csak 6 hónapos kérlek írjatok ha tudtok valamit ezekről a tüneteekről köszi
2012. jan. 6. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1) Tudom, hogy ideges vagy, de próbálj mondatokban fogalmazni.

2) Állatorvost kérdezz, van ügyelet, van telefon. A mi kutyánk mondjuk akkor produkált hasonlókat (lihegés, sok ivás, hideg hely keresése), amikor megmérgezték, úgyhogy a helyedben nem várnék ezzel túl sokat.

2012. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ő délután kezdte, fél nap múlva már nem élt, úgyhogy nem viccelek.
2012. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most éppen nem csinálja de azért köszi :)
2012. jan. 7. 00:07
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem mérgezhették meg mert benti kutya és csak 2-3 óránként van kint de akkor is pórázon.Ezért más lehet a probléma ha dusz ég valamit segiteni kérlek írd le mert ha epilepsziás azt monta a doki hogy havi 2x7000ft amit nagyon sokallok mert mások 3-4 ezerről beszélnek egy hónapban.Ezét próbálok más állatorvost keriteni neki.
2012. jan. 7. 00:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet komoly a baj, olyan, ami nem várhat... De ha neked egy telefont sem ér meg, az a te dolgod.
2012. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen orvoshoz jársz?

Pesti vagy? Mert akkor az állatorvosi egyetem rendelője lenne a legjobb és hosszú évek óta oda viszem az állataimat és meg vagyok velük elégedve. Úgy emlékszem hátul az udvarban van sürgősségi ügyelet.

2012. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak oda NE !!!!

Mikor csinál ilyent a kiskutya?Ha nyugalomban van, vagy mozgás után? Hányszor adsz neki enni?

Akitől vetted, nem tud tanácsot adni? Hiszen ő ismeri a kicsi szüleit.

2012. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Simán nyugalmi állapotban is rájön de volt már olyan is,hogy másik kiskutyával kátszott és akkor jött rá.

Egy nap 2x reggel este egy kis tápot egy kis virslivel.Az 2 testvérével együtt hozta fel vidékről az akitől vettük szóval nem tudunk sokat a szüliről törskönyv nélkül van de lenne neki csak a törzsv ugy +pénz köszi a válaszdat

2012. jan. 7. 00:46
 9/11 anonim ***** válasza:

A szülei törzskönyvesek, de neki nincs, mert az plusz pénz lett volna? Az illető személyesen hozta fel Nektek?

Tehát egy mezei szaporítóról van szó, aki jól átvert Titeket. De ez most már nem lényeges.

Szerintem ennek semmi köze az epilepsziához. Nekem inkább idegi-, vagy szívproblémának tűnik.

2012. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy született idegrendszeri probléma. Lehet, idővel kinövi. Ha, viszont erősödnének ezek a jelek, ne hagyd magadat és keress olyan orvost, aki kimondottan az epilepsziára szakosodott.
2012. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!