Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a 8 hetes...

Milyen tápot adjak a 8 hetes rottweiler kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi számít közép,illetve felsőkategóriásnak, és azt sem tudom melyik a legjobb. Amiket nézegettem: Happy Dod Maxi Baby(15kg), Hill\'s SP Large Breed, Acana Puppy Large Breed, illetve Royal Canin, illetve Pro Clan termékeket. Melyik a legjobb és leggazdaságosabb? a Hill\'s 18ezernél kezdődik, azt sokallom...Előre is köszi a segítséget!
2009. máj. 21. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Az Acana összetételre nagyon jó, szerintem jobb, mint a RC, én most azt etetek. A Hillsben én nagyot csalódtam, mert több termékük szóját tartalmaz. Korábban etettem még a Trainer tápokat és nem volt rossz az sem. Ami náluk nagy előny, hogy úgy tudom, itt is lehet tenyésztői szerződés nélkül közvetlenül forgalmazótól rendelni, ha a rendelési érték eléri a 25. 000 forintot. Itt ráadásul kedvezőbbek is az árak, mint az Acanánál. Amit még etettem és jó volt, az a Pro Plan, de igaz, amit előttem írtak, ami az egyik kutyánál beválik, az a másiknál nem biztos.
2009. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Nekem most vannak 7 hetes Rottijaim.

25-30 deka a napi igényük tápból ebben a korban(minden kölyöktápon van táblázat).

Nálam Pedigree Juniort kapnak, és habár ez egy gyagyi moslék, gyönyörűen fejlődnek, szép a szőrük, jó a kedvük!

A 2 szülő 200 FT/kg-os tápot kap( nem színezett, nálam ez nagyon bevált, csak egy kis láncolat árulja), de akik jöttek megnézni a kicsiket, csak azt mondták, milyen vidámak, erősek a kutyáim.

Nem beszéllek le a drága tápról, csak ne várj tőle csodát!!!

Ha pedig változtatsz, csak fokozatosan,és persze ne ijadj meg, ha az első 1-2 napban nem eszik rendesen, hisz hiányozni fognak a testvérei/szülei, stb.

Sok örömet hozzá, jól választottál!

2009. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
36%
Én eukanobával etettem a rotinkat...Hatalmas fiú lett belőle! Igazán gyönyörű!
2009. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!