Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a 8 hetes...

Milyen tápot adjak a 8 hetes rottweiler kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi számít közép,illetve felsőkategóriásnak, és azt sem tudom melyik a legjobb. Amiket nézegettem: Happy Dod Maxi Baby(15kg), Hill\'s SP Large Breed, Acana Puppy Large Breed, illetve Royal Canin, illetve Pro Clan termékeket. Melyik a legjobb és leggazdaságosabb? a Hill\'s 18ezernél kezdődik, azt sokallom...Előre is köszi a segítséget!
2009. máj. 21. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Szia !

Én Royal Canint szoktam venni , vagy ha azt nem kapok valamilyen okból kifolyóan akkor Acanát .

Ezeknek az áruk nem is annyira húzós (szerintem) .

Nekem ezek beváltak!

2009. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Először is kérdezd meg, hogy a tenyésztő mit adott neki, mert nem jó egyik napról a másikra váltani. Ezért is szoktak a tenyésztők legalább egy heti adagot a kutyávan adni.

Ha váltani akarsz, akkor az első héten keverd a két tápot. Én RC-t etetek.

2009. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze, a tenyésztőtől kapunk majd "indulócsomagot" amiben lesz táp:). De az érdekelne, hogy mondjuk egy 15kg-os egy ilyen kis kutya esetében meddig tart ki?mert olvastam h kevesebbet kell adni belőle mint egy normál tápból.
2009. máj. 21. 13:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Mivel az első 5 hónapban a napi adag 25 deka-fél kiló között van, így egy 15 kilós adag 60-30 napig elég.
2009. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
A Pro Clan az igazából Pro Plan .. nekem nagyon jól bevált.
2009. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most néztem meg részletesebben az Acana Puppy Large Breedet, 18kg és a 60kilós kutyáknál napont a 320grammot ír,szóval olyan 50 napig kitart egy 18kg-os táp. Mégis ezek a prémium tápok miben különböznek? Az Acana rosszabb mint mondjuk a RC?
2009. máj. 21. 13:35
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Én Acanával etetem a kutyámat, és nekünk nagyon bevált. Elsőnek én is RC-vel akartam etetni, de sok rosszat hallottam róla. Szerintem próbáld ki valamelyiket,mert nem minden kutyának egyforma a szervezete, mindenkinek más a tapasztalata.
2009. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Az Acana nem rosszabb mint a Royal Canin, SŐT!

Acana: 60% hús, gyógynövények, gyümi-zöldség, semmi gabona, semmi szója

Royal Canin: nem tudni mennyi hús van benne, se gyümi, se zöldség, se gyógynövény, viszont van benne szója:S

2009. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Acana nagytestű kölyökkutyáknak való tápja (bocs, 55% hús van benne): [link]

Royal Canin: (kukoricával kezdődik az összetétele, magyarul abból van benne a legtöbb -> csirkéknek szokás adni, nem kutyának) [link] (bocs, ezt nem lehet közveltenül belinkelni). Kukoricaglutén, kukoricaliszt, szójaolaj jááájjjj:S

2009. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még egy utolsó, ezt az Acana tápjánál írják: "Az ACANA termékek nem tartalmaznak kukoricát, búzát és sikéreket, melyek nehezen emészthetőek, és fogyasztásuk esetén nő az allergiás tünetek előfordulásának kockázata."
2009. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!