Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya epilepszia?

Kutya epilepszia?

Figyelt kérdés
Kutyám epilepsziás és kap gyogyszert naponta. Az lenne a kérdésem, hogy az a kúp amit akkor kell neki beadni mikor rohama van az azonnal használ? És észre vettük hogy havonta van rohama de egymás után 2-3-szor is . Az ritkának vagy sűrünek számit?
2011. dec. 27. 04:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
most a gyógyszer mellé glicerint kap és picit jobban van pedig 2 napja adjuk neki a glicerint:) lekopogom :)))
2011. dec. 31. 17:08
 12/13 anonim ***** válasza:
A miénknek is 30-40 naponta van rohama, néha egymás után 2x is. Nem kap gyógyszert, mert szerencsére nem tapasztalható nála leépülés, a rohamok után teljesen olyan, mint előtte. Nem nevezném sűrűnek ezt az időtartamot, persze én könnyen beszélek, nem én megyek keresztül rajta. Lehetne ritkább is, de sokkal sűrűbb is ennél, hála istennek nem hetente vagy néhány naponta jön ki rajta.
2012. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ardai2 válasza:
Sziasztok Egy huskym van 11 èves 3 napja kapott egy rohamot.Masnap kivittem sètàlni nem volt az igazi de gondoltam felèpül.2 napja csak fekszik hívtam az orvost azt mondta nem jön ki lehet egy hét is mire felèpül.Nem jön oda ha hîvom sőt sètalni sem.Valakinek volt ilyen gond a kutyusàval?
2021. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!