Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik könyv jobb? (agility...

Melyik könyv jobb? (agility könyv) SOS

Figyelt kérdés

Gondolkozom mind a kettőben de nem tudom melyik legyen :(

van ez...

[link]


vagy ez..

[link]


2011. dec. 12. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A másodikat nem láthatnánk nagyobban? Így nem sok mindent látok rajta.
2011. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam nagyobb képet de keresek!!
2011. dec. 12. 16:40
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Na ha itt kattintasz a képre nagyobb lesz. De ez a legnagyobb amit találtam

2011. dec. 12. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Oké, akkor válaszolok így. Az elsőben az tettszik, hogy egyszerű, semmi csicsa, csak a lényeg. A másodikon nagyon szép a kép, de az alsó része már nagyon zavaros. Van ott a felirat, plusz srégen egy másik pirossal, meg kép, meg egy zöld valami. Ez már sok, kicsit giccses. Részemről az elsőre szavazok :)Vagy esetleg az elsőnek a szerkesztése a másodikon lévő képpel.
2011. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a 2. van meg jó kis könyv németek csinálták. Viszont én hiányolom belőle a szabályzatot minden benne van hogy hogyan szoktassuk a kiskutyát az akadályokhoz stb. Viszont kíváncsi lennék hogy amit a kedves kérdező küldött az első linkbe azzal miféle tapasztalatok vannak.
2011. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt olvastam, egyik jobb, mint a másik. Az Árkosi-féle rövidebb, ezáltal kevesebb információ fér bele, de nagyszerű átfogó képet ad. A németet régebben olvastam, de emlékeim szerint részletesebb volt, gondolkodom is rajta, hogy meg kéne venni, csak hogy meglegyen a polcon, meg hát ismétlésképpen.

Én igazából inkább a másodikat ajánlanám, részletesebb, többféle tanítási módszert mutat be, szóval több információt kapsz a pénzedért.

Azt viszont vedd figyelembe, hogy mindkettő még a régi agility szabályzat szerint készült, azóta változott egy-két dolog (a méretkategóriák biztos, a többit nem tudom, csak hobbista vagyok, annak is kezdő), szóval ne vegyél mindent készpénznek.

2011. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm minden válaszolónak nagyon sokat segített mindenki!!

Akkor első körben a 2.-at veszem, aztán majd az elsőt :)


Köszi mégegyszer mindenkinek!!

2011. dec. 13. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!