Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék a kölyökkutyámna...

Hogyan tudnék a kölyökkutyámnak kutyatársaságot szerezni?

Figyelt kérdés

Itt a környékünkön van jópár kutyás, de a legtöbben nem sétáltatják a kutyájukat, akik meg igen, néhányan elég barátságtalanok, például mert öreg a kutyájuk, az enyém meg egy pajkos kölyökkutya(nagytestű), egyébként ezt meg is értem, hiszen nyílván nem szeretném én se az ő helyükben, hogy az idős, fáradt kutyámat egy kölyökkutya nyúzza, de azért rosszul esik.


A baráti körünkben egyébként kevés kutyás van, akinek meg van, annak is kistestű ebzete van.


Szerintetek, hogyan szerezhetnék a kiskutyusomnak barátokat?


2011. dec. 11. 11:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja és azzal is tisztában vagyok, hogy nem lehet minden kutyával ugyanúgy bánni és pont erre utaltam. Nem kell válaszolnod.
2011. dec. 11. 12:37
 12/18 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten olyan kutyaiskolát ajánlanék, ahon NEM használnak pórázt:

[link]

2011. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha a kiképzők szerint a kutyádat rántani kellett volna, akkor valószínű rántani kellett volna. Vagy rossz suliban voltál, de akkor meg el kell battyogni egy másikba, bár ez a kedvesen elmagyarázás egy kicsit súlyos hozzáállás, szóval én nem a kiképzőkre gyanakszom.

Mindenesetre egy beszélgetés nem kerül semmibe, az összes budapesti sulit végignézheted, és kiválaszthatod a legjobban tetszőt.

2011. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves elmagyarázás: Türelmesem megmutatom a kutyámnak, mit szeretnék tőle. Eddig nálunk működött, mindent így tanultunk meg. És nem gondolom, hogy nagyon értenék a kutyákhoz, csak a sajátomhoz. Annyi időt töltök vele amennyit csak tudok és nekem ez volt a tapasztalatom vele. Pozitív megerősítés, türelem, kedvesség, szeretet és megcsinál mindent.


Egyébként nekünk a kutyaovi is csak azért kellett, hogy játszhasson az ottani kutyákkal, nem azért mert bármi probléma lett volna vele.


És nem magamat akarom ezzel fényezni, mert ez nem az én érdemem, hanem az övé, ha nem ilyen kutyusom lenne, hanem egy nehezebben kezelhető egyed, lehet, hogy még ülni se tudtam volna megtanítani.

2011. dec. 11. 12:59
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja és a kiképzőkről annyit, hogy nem vagyok benne biztos, hogy jól meg tudta volna ítélni a kutyámat annyiból, hogy egy órás foglalkozáson kb kétszer nézett rá, többet nem is foglalkozott vele.
2011. dec. 11. 13:01
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Megtudhatom, melyik volt ez a kutyasuli? (Van egy tippem, kíváncsi vagyok, jól logikáztam-e...:))


Budapesten a tükörmódszereseket ajánlom.

kutyasuli.hu


Itt TILOS pórázon rángatni a kutyákat, és az óra nagyobb felében póráz nélkül vannak.:)

Bár ez sem olcsó, 7 hét az alapképzés ami 50.000 forint, de ez garanciális, és ha a honlapon elolvasod, hogy miket tartalmaz, (és ha nem vagy elégedett, 25.000-ret visszakapsz azt hiszem), akkor szerintem nagyon megéri...


Én Őrmezőis vagyok, és nagyon elégedett!:)

2011. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Van nálam most egy kutya, akit egy olyan gazdi bízott rám, aki szerint a kutyával meg lehet beszélni a dolgokat. Persze, csak azt az apróságot nem sikerült megbeszélni vele, hogy ne menjen neki minden kutyának, ne rángassa a pórázt, és fogadjon szót. Ezen kívül mindent meg tudott vele beszélni.


Bocs az offért, csak ezen szörnyülködök hetek óta, hogy hogy lehetett így elcseszni azt a szegény kutyát :)


Gyere januártól a rákoscsabai suliba, ott nem csak a suli alatt lesz kutyatársaságotok pórázon, hanem be tudtok ugrani előtte/utána a minimenhelyre is kutyázni kicsit, ki is vihettek sétálni pár gazdikeresőt suli után. Én imádok kijárni a Noéba, annyira jó, hogy végre nyílik ott egy Tükör-suli is!

2011. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, utolsó, én is már alig várom, hogy meglegyen a jogsim, és járhassak kutyázni a Noésokhoz!!!:):):)
2011. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!