Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami kutya üditő vagy...

Van valami kutya üditő vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Tudom érdekesen hangzik,de mindig vizet kap és esetleg van valami kutyáknak való ittal?Vagy mit adhatok még neki inni (a vízen kívül) ???


Mert én még nem hallottam iylenről!


2009. máj. 15. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanról hallottam, amit a kutya vizébe csepegtetnek, valami vitaminszerű. De szerintem a kutyádnak tökéletesen megfelel a víz, mást ne adj neki.
2009. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kutya nem akar mást inni mint vizet, ezért a víz a legjobb. Ez csak emberi belemagyarázás, hogy ő is változatosságra törekszik. Lehet kapni minden marhaságot, de a gazdi kedvéért nem a kutyáért. Mivel alig van ízlelőbimbója, ezért az ízeket sem nagyon érzi, tehát bőven elég neki a víz.
2009. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A viz tokeletes szamara. Nem kell neki mast adni.
2009. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Az enyém nagyon szereti a sört is, de csak keveset kap mert hamar megárt neki, és akkor nem bírni vele. (Meg lényeges az is, ha sokat meginna, akkor kevesebb jutna nekem!)
2009. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
szerintem érdemes letesztelni, tegyél ki egy tálkát tele valami egészséges dologgal, pl nestea-vörös teával, a másikba meg tegyél vizet. Ha a kutya a vizet választja, valszeg arra van igénye, ebben az esetben vehetsz neki ásványvizet, de ügyelj arra, hogy ritkán adj neki, és olyat amiben kevés az ásványi anyag, mert nagy mennyiségben hosszútávon és ez emberekre is vonatkozik, vesekövet okozhat !
2009. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát a sör az egyetlen amit a kutya még megiszik...de ez olyan baromság...kutyaüdítő...Minek? Alig érez ízeket...nincs szüksége arra hogy mindenféle ízesített biszbaszt kapjon...a víz tökéletes neki...esetleg a vitaamincseppek vagy egy kevés szőlőcukor feloldva a vizében jót tehet, de változatos ízekre nincs szüksége...ezért van az hogy a kutyakaja jóval olcsodd mint a amcskakaja...a kutyáknál nem kell túl sok kísérlet és pénz hogy megegyék, mert nem kell olyan szuperjó íz a kajának a macskáknak viszont sok izelőbimbója van nekik ízek is kellenek...
2009. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fressnapfban kutyasört láttam, illetve kutyáknak való ásványvizet. Üdítőt még nem, de szerintem is felesleges. :P
2009. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bogyigazdi ***** válasza:

Hát én még a macskáimnak is vizet adok...anno mikor tejet ittak, akkor mindig a kistavunkhoz mentek inni, de aztán hallottam, hogy a tej hasmenést okoz...

Amúgy az én pincsim még a kakaót szereti nagyon, de nem kap sűrűn,és csak egy pár kortyot.

2009. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem.köszi mindenkinek!


De először is megértettem!Csak kíváncsi vagyok!De akkor majd az orvostól kérdezem meg!Azért köszi,és azért jöttek jó ötletek is :)

2009. máj. 16. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!