Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma meghalt a kutyám egyszem...

Ma meghalt a kutyám egyszem kölyke. Reggel tudok állatorvossal beszélni, addig is megkérdezném tőletek, hogy vajom miért történhetett ez?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vettem a már vemhes cavalier spániel kutyusomat, akinek 2 naposan, ma 20 órakkor meghalt az egyetlen kislánya. Épp ott voltam ellenőrizni, minden rendben van-e, amikor a kiskutya egyszer csak lemerevedett, és nem vett levegőt. Én újraélesztettem a mellkasa dörzsölésével, illetve fújtam a szájába levegőt. 1 percen belül magához tért. Kb 5 perccel később újra megismétlődött a dolog, és ismét újra tudtam éleszteni. Ismét eltelt néhány perc, és megint lemeredt, megint nem vett levegőt. 20 percig próbálkoztam majd feladtam.

Meghalt, és eléggé ki vagyok idegileg. Miért lehetett ez?? Valamilyen fertőzéstől? Vagy mitől? Infra alatt volt kereken 32 fokban, anyuka szépen gondozta.

Nem értem hogy miért halt meg?


2009. máj. 14. 22:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen... a legtöbben azt mondták, a természetben vannak életre valók, és nem életre valók, és az élet egyszerűen "szelektál". van amelyiknek erős a szíve, van amellyiknek nem...
2009. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok: szerintem nem kell rosszra gondolni, mint említettem lehet hohy nem volt elég életre való, nem volt elég erős se a szíve, se a szervezete. de írd meg kérlek a doki véleményét is
2009. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
megont az utolsó vagyok XD: szerintem nem oltás miatt, mert az nem oda jut, ahol a tej termelődik, és nekem az a véleményem amit az előzőekben írtam, hiszen sajnos van olyan kisbaba is, aki meghal... de ez más tészta
2009. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy visszakaptad a pénzed, bár gondolom ez nem vigasztal.

Azt írod, hogy nem lelketlen szaporító. Igen lehet, hoyg nem lelketlen, de meggondolatlan.

Azt írtad, az orvosnak is az volt a véleménye, hogy genetikai hiba. Látod ezért nem hülyeség amikor mondogatjuk, hogy csak szűrt, tenyésszemlés kutyákat pároztassunk, csak felkészítve a vemhességre.

Hidd el, aki esetleg még jószándékkal is, de meggondolatlanul pároztat nagyon sok fájdalmat okozhat másoknak és sok szenvedést a kutyáknak. Csak erre nem gondolnak.

Jó egészséget a kutyadnak!

2009. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Hát igen. Én is azt mondom, hogy attól még szaporító a nő akitől vettem a kutyát, de nem a szemétláda fajtából. Persze nem vigasztal a pénz, de jól esett, hogy állta a szavát, és mivel nem úgy alakult, ahogyan ő garantálta, tényleg szóba állt velem ezek után is. A legtöbben szerintem elküldtek volna a fenébe.

Na mindegy, nem ez a lényeg, hanem hogy a kutyus már jobban van, dokihoz ma is benézünk, hogy ellenőrizze minden rendben van-e.

2009. máj. 16. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!