Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális amit a kutyám csinál?...

Normális amit a kutyám csinál? Le fog róla szokni?

Figyelt kérdés
Egy 9 hónapos Yorkie kan kutyám van. Kis kora óta imádja az emberek fülét rágicsálni. Ez még hagyján. Újonnan reggelente arra ébredek, hogy nyalja ki a fikát az orromból. Nem lesz tőle baja? Valamint mindig amikor fürdetjük, elkezdi inni a samponos(kutyasampon) vizét. Félek, hogy baja lesz. Mit tegyek?
2011. nov. 16. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg nem hagyod neki???
2011. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zolka99 ***** válasza:
jó ötlet
2011. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Asszem ez a kérdés inkább a napisz@rra való :D

Már bocsi... :DDDD

2011. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Jajj, igazi felüdülés az ebadós kérdések után ekkora hülyeséget olvasni XD

Ne haragudj :D Nekem is yorkim van, ő is imádja a fejen lévő testnyílásokat támadni, de természetesen nem engedem neki.

Az ivást se engedd neki. Ha engeded rá a vizet, és folyik le a samponos víz, akkor addig egy kicsit emeld meg a fejét, hogy ne tudjon inni. Ha a fején lecsurgó vizet issza, azzal úgysem tudsz mit csinálni, szerintem ilyenkor minden kutya nyújtogatja a nyelvét.

2011. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ebadó helyett arra kéne törvényt hozni, hogy ne lehessen mindenki kutyatulajdonos.
2011. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok. És hogy ne hagyjam neki? Éjszaka rám mászik, miközben alszok, aztán kiporszívózza az orrom, álmomban verjem agyon? Természetesen ha felébredek rá nem engedem neki hülyegyerek.
2011. nov. 18. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugye ez vicc?
2011. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért ez a hülyegyerek kicsit erős volt... elmondtam, hogy mit kellene tenned, segíteni akartam.

De tudod mit? Oldd meg, ahogy akarod.

2011. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsika, az ágyra se nagyon kéne felengedni akkor és annyi
2011. nov. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem neked mondtam Pető Kriszti...
2011. nov. 19. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!