Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a rottweiler kan...

Mi legyen a rottweiler kan kölyökkutyám neve?

Figyelt kérdés
Írtam tegnap is kérdést, de a válaszadások elakadtak és mivel sürgős gondolom kiírom mégegyszer:)
2009. máj. 9. 17:44
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megírom. De most még csak 4 hetes a picike és kb 2 hét mulva hozzuk el csak:)
2009. máj. 10. 10:36
 22/38 anonim ***** válasza:
54%
Diego, Rudolf az olyan németes :)
2009. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen elhozni??? Még az anyjával kéne olyankor lennie. Nem, nem a szopás miatt, hanem a szocializáció miatt. Ráadásul 2 oltás előtt nem is ildomos elhozni. Gondolom nem tenyésztőtől veszitek...
2009. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Anyádat nézd le, 85.000 forintért vesszük tenyésztőtől...de te még a felét se éred....
2009. máj. 10. 17:12
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
a mi rotinknak Axel a neve, becézve Axi :)
2009. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
77%
Te hülye, csak a kutya érdekeit nézem te baromagyú f*szakalp, nem úgy mint te, téged csak a hülye neve érdekel. K*rva jó lesz neki ha 6 hetesen elhozzátok... Na az ilyen nem tenyésztő aki 8 hetes kora előtt odaadja. Bunkó paraszt!
2009. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, nemtom miért húztad fel az agyad,semmi olyat nem írt amivel megsértett volna,de most mindenki szemében egy nagy nulla lettél ezzel a beszólásoddal. Gratulálok.
2009. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
én 8 hetesen kaptam meg a kutyámat. ha lesz egy másik kutám is , azt mindenképp olyan 3 hónapos kora körül hozom el. a szocializáció miatt is meg a szobatisztaság ami végülis itt fontos.
2009. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Don
2009. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

"6 hetesen elhozni??? Még az anyjával kéne olyankor lennie. Nem, nem a szopás miatt, hanem a szocializáció miatt. Ráadásul 2 oltás előtt nem is ildomos elhozni. Gondolom nem tenyésztőtől veszitek..."

Kulturált, másokat nem lenéző változat: 6 hetesen már elhozzátok? Nincs az kicsit korán? Törzskönyvvel veszitek vagy anélkül?Ha lehet kicsit még várjatok az elhozásával.-->na ebből nem süt a lenézés és nem is reagáltam volna így. Mi az hogy te gondolod h nem tenyésztőtől van? a nevét illetően kértem segítséget nem nevelésben. A nevelést bízd rám, egyébként tudom h 8 hetes korától ideális elhozni a kiskutyát neked nem kell itt okoskodnod, nem fejjel megyek a falnak és már nem az első kutyám lesz...

2009. máj. 14. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!