Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta? Nincs törzskönyve....

Fajtiszta? Nincs törzskönyve. Meg nem is áll a füle. Ott vannak a képek mikor pici volt meg most két évesen.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. máj. 6. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem yorki...Vagy csak nagyon furán van nyírva...(?) Nem tudom, nekem nem tűnik yorkinak...


Utolsó hsz, gyanús, hogy ennyire "olcsó" volt. Ha majd megnő kiderül. Bár így kölyökként elég yorkis beütésű. Ha nagyobb lesz majd elválik..

2009. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Énis csak reménykedni merek,hogy yorki lesz bár a kérdező esete is elég hasonló...az ő kutyusa is yorkinak nézett ki...hát igen elég zsákbamacska.
2009. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

mi 50.000-ért vettük anno...és ő volt az utolsó... szal jah..:S

mind1. imádom és kész.

amúgy igen elég furán van lenyírva.nagyon rövid lett a szőre...mer hülye volt a kutyakozmetikus.. nah mind1.megnő neki.:)

2009. máj. 6. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!