Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta? Nincs törzskönyve....

Fajtiszta? Nincs törzskönyve. Meg nem is áll a füle. Ott vannak a képek mikor pici volt meg most két évesen.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. máj. 6. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Persze hogy fajtiszta, mivel kutya. Kutya = faj, yorkie = fajta. Tehát ha nem kutya-farkas keverék, akkor fajtiszta. Ennyit illene tudni.

Amúgy kiskori kép alapján fajtatiszta, nagynak már nem olyan yorkies. Törzskönyv hiányában meg bármi lehet, lehet valamelyik nagyszülője tacskó volt... És nem akarlak megbántani, de elég duci a kutyus. Szerintem kicsit csökkenteni kéne a súlyát mert ennek sajna komoly következményei lesznek. Csak egy jótanács volt.

2009. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nagyobb mint egy yorki.De nagyon édes kutya.
2009. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem. De irtó aranyos.:)
2009. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
szerintem fajtiszta,csak kicsit dundi.
2009. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fajtatiszta!De ari!
2009. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fajtiszta, persze! Az viszont tuti, hogy nem fajtatiszta, de nagyon édes. (annak idején vásároltad Őt?)
2009. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A törzskönyv nélküli kutyák gyakorlatilag keveréknek minősülnek. Na Ő emellett még láthatóan is az.


Ez persze nem von le semennyit az "értékéből" hiszen egy családi kedvenc, és aranyos kis társ.


nagyon szép kiskutyus!

2009. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minősülnek keveréknek, csak nem igazolt a fajtatisztaságuk. ez szerintem egy kicsit erős szó hogy keverék. jah és szerintem sem fajtatiszta, és nem nagy yorkinak.mindenki hozzá szokott már az extramini yorkikhoz úgy látom, ami persze megintcsak nem fajtatiszta
2009. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Ez egy fajtiszta kutya. Egy yorkshire terrier. Röviden yorki.

Itt vannak képek: [link]


És itt olvashatsz róluk: [link]


Vannak olyan yorki fajták amik nagyobbra is megnőnek.

Nagyon aranyos kutyafajta.

2009. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Szijja! 5napja vásároltam egy yorki? kiskutyust 30.000-Ftért odaadták mert ő volt az utolsó 4hónaposan szép,nagyon egészséges és az állatorvos azt mondta,hogy egyenlőre úgy néz ki,hogy yorki is.Az enyémnek se áll a füle...

Ő lenne az: [link]

2009. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!