Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Morzsi kutyatáp jó a kutyámnak?

A Morzsi kutyatáp jó a kutyámnak?

Figyelt kérdés
konzervre gondoltam.
2009. máj. 5. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom h végülis a kutya mindent megeszik, nem adnék neki ilyet szerintem a minőség a fontos!!! a fresnapfba pedig sztem drágák a tápok és nincs is olyan sok választék, meg ha azt nézem h 1200ft a select gold kilója és az nem egy éppen jó táp elég gyenge minőség így oda én nem is szivesen járok!!! bár ez lehet h csak a mi városunkban van igy!!! szóval azt mondom h maradj annál amit eddig használtál!!! tudom nem segitettem,de na...XD
2009. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
mi is morzsit veszünk mert olcsó.a konzerv elvileg vitaminokkal van tele,és szereti a kutyám a konzervet meg a szárazat is.pedig válogatós.
2009. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
labradorom,foxi is szereti a morzsit!
2011. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 My János 1926 ***** válasza:
Színező anyag és mesterséges tartósítószer ne legyen benne. A Morzsit én is kipróbálom
2021. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 My János 1926 ***** válasza:
ha kemény tőle a széklete akkor jó
2021. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 My János 1926 ***** válasza:

Véleményem szerint, a következő módon lehet eldönteni, hogy egy kutyatáp jó minőségű-e avagy sem, függetlenül az árától és a köré kerített reklámoktól.


Amennyiben:


Az összetevők között az elsők között a „hús” szó szerepel, és annak mennyisége minimum 16% -a a tápnak

egy kutya szívesen fogyasztja az adott tápot (szereti),

hosszabb idejű fogyasztása után is „jól néz ki”, illetve megfelelően fejlődik (szép fényes a szőre, élénk a tekintete, aktív és eleven a viselkedése, jó a kondíciója és nem alakul ki semmiféle táplálékra visszavezethető allergia

viszonylag kevés, tömör (könnyen összeszedhető) az ürüléke,

2021. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!