Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak (5) kisterm...

Milyen nevet adjak (5) kistermet kölyök kutyámnak?

Figyelt kérdés
A nemek aránya még nem 100%. Krém-barna színűek.
2009. máj. 4. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
ezektől rosszul vagyok!!! nem igazán fantázia dús emberkéről van szó úgy látom; Mazsola, Buksi, Morzsi. monjuk a Bobi és a Picúr is gáz, falusi nagyanyó nevek... [link] bár itt sem túl jó... Dante, Amigo, Diego, Zara, Zora, Paniwi, Raffaello, Candy...stb. ha tetszenek a külföldi nevek, akkor pedig a googleba beírod hogy dog names...vagy bármilyen más nyelven
2009. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

találtam neked egy jó oldalt, jó nevek vannak ott.

[link]

2009. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. máj. 5. 14:14
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
mi van le kell pontozni, mert nem tetszik a Buksi és társai nevek??!! ennyit értek!
2009. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Remélem nem nekem szólt az utolsó komment, mert ÉN NEM pontoztam le senkit sem!

Mindegyik választ szívesen vettem, olvastam! Ezért is köszöntem meg mindenkinek!

2009. máj. 5. 23:21
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
nem neked szólt, csak annak aki lepontozott. én legalább nem pontozom le,ha valami nem tetszik. inkább írok rá, mert korrektem szerintem
2009. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hello én a "nemtúlfantáziadús" felhasználó vagyok. Én sem pontoztalak le, most látom csak, mit írtál. Hát, ha te is Adolf Hitlernek akarod hívni a kutyádat, vagy olyan neveket adsz mint édesanyádnak esetleg, akkor egészségedre! Mindenki azt csinál, amit akar, és ezzel a beszólásoddal végig sértettél most pár embert a baráti körömből, ugyanis az ő kutyájuk neveit soroltam fel. Még ha emiatt nem is kérsz elnézést, a beírásod és a pattogásod a lepontozás miatt amúgy is nevetségessé tesz. Remélem a kérdező megtalálta amit keresett!
2009. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen, megtaláltam. És szerintem is jók, szépek az egyszerűbb, fantáziadús nevek, amik a kölyök tulajdonságait tükrözik!


Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!

2009. máj. 10. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!