Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak (5) kisterm...

Milyen nevet adjak (5) kistermet kölyök kutyámnak?

Figyelt kérdés
A nemek aránya még nem 100%. Krém-barna színűek.
2009. máj. 4. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
bogyó, mazsola ilyesmit:)unisex nevek
2009. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges nevet adni nekik, hiszen úgyis az új gazdájuk fogja elnevezni őket. Gondolom, nem tartasz meg 5 kutyát.
2009. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még csak kettőnek van gazdija. Amelyiknek nem lesz nálam fognak maradni egy darabig. Meg hát egyáltalán is, amíg velünk élnek is kell vhogy hívni őket... Én ilyen vagyok!:)
2009. máj. 4. 13:03
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Mazsola, Tádé, Buksi, Morzsi, :D:D nem tudom igazából én mindig azállataimnak olyan nevet adtam ami-ha ránézek egyből az jut az eszembe. Csíkos halamnak Zebra volt a neve, ezeket lehet becézni, a végén már Zebru lett és egészen egyedi is. Kíváncsi vagyok hogy milyenek a kutyusok, milyen színűek és mintásak, milyen fajták, és így könnyebben tudnánk segíteni szerintem :)
2009. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Alfa, Béta, Gamma, Delta és Epszilon :D
2009. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
a 2.nőstényem megtartottam.Béta volt a neve
2009. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Valojaban tenyleg felesleges nekik nevet adni , mert az uj gazdi fogja elnevezni oket . De ha te szeretned , adj nekik nevet , en is igy csinaltam , ahanyszor csak kicsik voltak . Valaki irta azt , hogy olyat adj , hogy ha ranezel eszedbe jusson. En is ezt a velemenyt osztom, en is eszerint adtam nevet. Igy lett farkcsovi (erre nem kell magyarazat), orosz (morci kinezete volt) , toby (mert mindig jatekokat tolt be a helyere ) , mimi (mert nem tudtuk fiu vagy lany ) es maffi ( o "gyilkolta" a tobbieket es nem hagyta meg az anyjat sem beken soha) . :D

Nekem nagyon tetszettek ezek a nevek , de talalhatsz maskepp nekik innen is pl.: [link] , ez csak egy oldal, ha a googleba beutod , hogy kutyanevek egy csomo oldalt kidob , meg nem szerint is lehet valasztani ! :)

Sok sikert !

2009. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
xD az elötem szolonak mellesleg ha nevet adsz nekik nehéz lesz megszokniuk hogyha az új gazdi máshogy hivja őket de szerintem az 1. megérzés a legjobb ami 1.nek jut eszedbe rólu ami azt a 2őt illeti akiknek + van h hova mennek a leendő gazdikat kérdezd h mi legyen a nevük
2009. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
az elözö vok a 13:56 nak XD
2009. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

annyira szuper,hogy valaki megint kölyköket gyárt..

mert nincs elég,mi?

2009. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!