Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Bolognese...

Szeretnék egy Bolognese kiskutyát! Vagy inkább várjak még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, 3 szobás panellben lakom, 4. emeleten ahol nincs lift. Szeretnék egy Boli kiskutyát, fajtisztát, nem baj ha drága. Délelőtt suliba járok, de 13 után szabad vagyok egész nap. Anyuk nem dolgozik, szóval ő addig is tudna foglalkozni a kutyussal. Majd úgy szeretném, hogy az én hálószobámben legyen a kutyus, ott legyen az "ágyikója", stb. Vagy szerintetek jobb helyen lenne a lakás előterében? Minden vágyam egy ilyen kiskutya, akit szeretgethetek, akit sétáltathatok, akinek mindent megadhatok. Imádom az állatokat!!!!

Annyi probléma van hogy apukám nem szereti a kistestű kutyusokat, inkább a németjuhászt, keverékettek, labradort. Azt mondja hogy ha lenne kertesházunk, akkor lenne kutya is... Anyukám a szobatisztaságtól tart... elég szép a lakásunk, mindig rend van, szépen meg van csinálva és fél hogy a kutyus mindent összerág, össze pisil-kakil. De szerintem ha eleitől fogva úgy neveljük a kutyust hogy ne rágja össze a kanapét, adunk neki játékot, redesen foglalkozunk vele, akkor nem lesz gond. Szobába piszkítás pedig csak eleinte fog előfordulni, de ez természeted. Addig lehetne az én hálómben, amit én fogok takarítani! Mióta az eszemet tudom, vágyom egy kutyára!!!!!! Jövő nyáron/ősszel elköltözöm a szüleimtől( más városba megyek fősulira), szerintetek várjak addig, ha már eddig kibírtam? vagy mit csináljak?

Köszönöm előre is a válaszokat!

(ha vmi nem világos, kérdezzetek nyugodtan!!!)


2009. máj. 3. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolkodj kutyaésszel. Megveszed a kutyust, szeretni fog, bízni fog benned, és te meg néhány hónap múlva itthagyod. A kutya nem szezonális, nem lehet kikapcsolni, és föltenni a polcra! A kutya össze fog törni, ha otthagyod. Ha viszed magaddal, az más kérdés! Akkor minden rendben. de szerintem, ha nem fogod magaddal vinni, én nem vennék kutyát.
2009. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Így ne vegyél kutyát, mert bármit teszel, elég sok dolgot össze fog rágni és kétségtelen, hogy mindent összepiszkít egy ideig. A kutyának pedig nem az előszobában van a helye, akkor inkább hagyd az egészet. A másik dolog, ami fura, hogy (bántás nélkül mondom) miképp vettek fel bármilyen főiskolára ilyen helyesírással.
2009. máj. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az már fel sem tűnik,hogy minden kutya FAJtiszta.
2009. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj amíg elköltözöl akkor senkit nem terhelsz ezzel, és nem okozol másnak problémát, vagy plusz kötelességet.
2009. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudok helyesen írni, csak siettem, de sztem itt nem is az a lényeg. Bocsánat!


Természtetesen vinném magammal a kutyust, mert az enyém!! Nem pár hónapra szeretném venni, hanem jó esetben 10-15 évre!!!


Akkor szerintetek várjak még, amíg el nem költözöm...

Nem az előszobában akarom tartani, hanem a saját háloszobámban. Azután pedig az előtérben, ami egybe van a nappalival (35 négyzetméter) Szőnyeg van mindenütt, stb.

2009. máj. 4. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben vennék, ahogy elnézzem nagyon szeretnéd ezt a kutyát és vártál már rá 18 évet ha nem esik nehezedre várni még 1 évet akkor..

ja én a HELYEDBE vennék most,de az ÉN helyembe nem mert neke költözésnél lopták el a kutyámat(a gázszerelő) 3 percig nem néztem oda és kész!

2009. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem most vedd meg a kutyust. Úgyis jön most a nyári szünet, és lesz időd kutyázni. :)

Egyszerűbb otthon megtanítani neki az alap dolgokat.

Sok szerencsét!

2009. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!