Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék meg többet erről a...

Hol tudnék meg többet erről a pitbull típusról?

Figyelt kérdés

Www.xtremebullypitbulls.com/images/cometup3_004. jpg



esteleg van-e valakinek ilyen kutyája? Kennelt tudtok e MOba tudom h nincs de mégis vmerre!!!???


2009. máj. 3. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be a link, inkább írd le konkrétan, hogy female vagy male kategóriában melyikre gondolsz.
2009. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nos, az én véleményem az, hogy elég szomorú, hogy ezeket a kutyákat (sz.v.sz. jobban hasonlítanak egy disznóra) pit bullnak nevezik. Az eredeti pit kicsi, fordulékony, hiszen a harcra lettek kitenyésztve. Ezzel szemben ezek a kutyák az amerikai túlkapásoknak köszönhetően már korántsem hordozzák a pit bull fajtajegyeit. Elég nagy termetűek, laikusok félhetnek tőle, szép dísz a kertben, viszont munkára nem igen alkalmas, mert pár méter után már a s*ggén veszi a levegőt. Ettől függetlenül küllemileg semmi bajom velük, csak nem sok közük van a pitbullokhoz, max. a nevükben.

Magyarországon egyetlen kennel található, privát e-mailben megadom, ha érdekel.

2009. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Végül én is oda akartam kilyukadni, amit a második válaszoló írt, csak előbb kíváncsi lettem volna melyik kutyát nézted ki magadnak. Ezeket a kutyákat staffal keverték, mert egy igazi pit vékony, szálkásan izmos, és nem úgy néz ki, mint ezek, mint egy dömper. Egy pitnek nem a kinézetében van a tekintélye hanem a képességeiben. Feje lapos, ékalakú, stopja nem kifejezett. Ezeknek a kutyáknak olyan a feje, mint egy elbaszott focilabda. Ha az amcsik tökéletesítették a pitbullt, mint fajtát, akkor nem rétem hogy vetemedhetnek arra, hogy most elkorcsosítsk őket. Ezek a kutyák 30-40 kilósak, egy igazi pit 15-25 max. Szégyen..
2009. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a pitet nem kell bemutatni milyen mert most is van egy pitem,csak szeretnék ilyet mert tetszik nagyon de ezek amugy buldoggal vannak keresztezve!!! itt az email cim amire irhatsz nekem manym@freemail.hu köszike a segiteséget!!! am a pitből is van több fajta(magyar,holland,usa,stb..) sziasztok
2009. máj. 4. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A pitbull, mint fajta alapból különböző terrierek (pl. manchester terrier)és régi angol bulldogok keveréke. Lehet, hogy újabban is kevernek hozzájuk de én valószínűbbnek tartom, hogy a legalacsonyabb és hízásra leghajlamosabb egyedek tenyészete ez a förtelem. Mellesleg a több ország beli betiltás miatt szakadt szét ennyire ez a fajta. Nem kellene hagyni, minden pitbull szeretőnek törekednie kéne, hogy tegyen valamit ez ellen.
2009. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!