Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba való egy golden...

Panelba való egy golden retrieverer fajtájú kan kutya?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Hát már bocsi, de elég mélyen ismerem a kutyáimat... Mondhatom úgy hogy érzem őket. Te meg ne általánosítst azért, mert a faluban láncra kötik a Bodrit és néha kap csontot... Tudom, hogy a versenyző kutyákat kennelben tartják, viszont az én kutyáim nem versenyeznek, csak egy alkalommal kipróbáltunk magunkat néhányon ami érdekel. Ja persze az más kérdés hogy nem vgyok lusta az egész napok kint tölteni velük...
2009. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
És a mozgásigény nem a fmérettől hanem a temperamentumtól függ, tehát a foxi nem azért mozog többet mert kisebb...
2009. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Igazatok van, a mozgásigény nem a testmérettől függ és nem feltétlen mindenki génparaszt, aki láncra köti a kutyát, csak mert kertes háza van. Könyörgöm, két utolsó válaszoló, nem nektek írom ezt, nyilvánvalóan nem rólatok mondtam véleményt. Általánosságban jellemző dolgokat mondok. Ezeket nem érdemes tagadni de nem konkrétan rólatok szól és nem érdmes személyes ügyként kezelnetek. Tehát: Nagyszerűen elvan panelban bármilyen kutya, kevés kivételtől eltekintve. A Golden nem tartozik ezek közé a kivételek közé. Ennyi a lényeg.
2009. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Semmilyen kutya nem "való" panelba, hisz nyilván nem oda lettek tenyésztve, DE ha gondoskodsz róla, sétáltatod, stb...

a Golden (tapasztalataim szerint) egy tipikusan "bármihez hozzászokom, ha a gazdim ezért szeret és törődik velem" kutyus :) Egy állatorvos ismerősöm egész konkrétan azt mondta, hogy a "Golden nem kutya", persze irónikusan, arra célozva, hogy bármit képesek elviselni, ha cserébe a gazdájukkal lehetnek...


Én nem tartanék semmilyen kutyát panelban, mert nem tartom magam alkalmasnak rá, hogy azt a pluszt megadjam neki, amire cserébe szüksége lehet... de ez én vagyok, Te ettől még lehetsz tökéletesen jó gazdi!

2009. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem! Rendkívül mozgásigényes...
2009. máj. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem most 5 hónapos a goldi kan kutyám.1,5 hónapja van nálunk.Minden nap sokat sétálunk,játszunk,meg az egész család sokat foglalkozik vele,hétvégén meg visszük kutyák közé meg persze hosszabb séták.Remekül elvan,néha már az a baj,h elfárad 10 perc séta után,vagy csak otthon van kedve velünk lenni.A környéken még van 3 goldi,mindhárom kan,szal nyugodtan lehet,persze következetesen meg kell neki tanítani,h mit szabad és mit nem.
2010. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Sok ismerősöm tartja lakásban és nagyon boldog a kutyus. Csak vidd naponta 3X sétálni!
2010. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
az az igazság , hogy nagyon nem...ennek a kutyuskának nagy helyre van szüksége. Vadászkutya. [link]
2010. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!