Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kaják ezek a kutyámnak?

Jó kaják ezek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
2 éves havagenese és kap Chapit, Pedigreet amit a mi kajamaradékunkal keverek ösze. Sajna több pénzem nincs öt etetni. megfelel ez?
2009. ápr. 28. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
93%

Bocsáss meg,de mért rámadod azokat annyira,akik azt mondják,ez nem jó kaja a kutyádnak?Hiszen erre volt a kérdésed,erre voltál kiváncsi

Na,de hogy a kérdésre is válaszoljak.Nem a legjobb kaja ez a kutyának.De én nem értek egyet a többiekkel sem.NEm kell minden kutyának Eukanobát és Royal Canint enni.Sok,rengeteg kutya elvan gagyi tápokkal,különösebb gond nélkül.Ráadásul kap házikosztot is,ami szintén nem rossz.Nekünk a keverékünk 17 évet leélt,1x volt beteg,és nem éppen minőségit kapott...HAnem olyan tápot,amit éppen tudtunk venni,vagy házikosztot és husit.(mielőtt megköveztek,mostani kutyáim már nem ilyet kapnak)

Viszont azt se értem,neked mi a gondod.Mert a minőségi táp tényleg olcsóbban kijön,sokkal kevesebb kell belőle.Ráadásul a te kutyusod igen kistermetű,nem eszik sokat,ki lehet bírni az árát.

Ha javasolhatom,nézz szét a különböző tápok között.Nem mindegyiknek olyan észes az ára.És vannak olyan tápok is,amelyiknek van pl superpremium,és sima premium minőségű.

Amik olcsóbbak viszonylag és javasolni tudok: Trainer(minőségi olasz táp,én ezzel etetek,olcsó de jó),Acana,talán még az Arion is.

Próbáld megtalálni az arany középutat.

2009. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklödj egy hentesüzletbe vagy vágohidon

hogy aránylag kis pénzért nem e tudnak biztositani valamit

2009. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
45%
nyugi amit te adsz a kutyusoknak az jó nekik, ne foglalkozz a sok városi okostojással valaki még rosszabb kajából se ad többet a kutyájának, szerintem tuti megfelel nekik!
2009. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám sem volt beteg (én ajánlottam az Acana-t az elején), sőt még egy kullacsnot is túlélt ami 2 nap alatt elviheti, mi meg a harmadik napon vittük orvoshoz, aki egy hétig félrekezelte. Ennek ellenére makk egészséges... Csak éppen csúnya... Hát kövezzenek meg érte, hogy nekem ez is fontos és hogy sajnálom emiatt... Lehet, hogy a kedverék kutyákon nem annyira látszik, de őt hozzá tudom hasonlítani a fajta többi tagjához, meg fekete is a szőre, amin ugye jobban meglátszik. Szóval egészséges a kutyám, de ez nála (lehet más kutyánál másra megy rá) a szőre rovására ment.
2009. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
25%
szerintem jó .Az a lényeg,hogy ne legyen éhes,nem?
2009. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
60%

14:21-nek

Ez pont olyan mintha te 1-2 éven keresztül kizárólag zsíroskenyéren élnél. Éhen nem halnál, de tuti, hogy belebetegednél ...

2009. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
ÚRISTEN! nehogy Chapit adjál neki!!!! Az előző kutyám azt kapta, és annyi szar szója volt benne, hogy allergiás lett rá. A szőre lejött a szeme és a szája körül. Kilátszott a húsa. Az állatorvos nem tudott vele mit csinálni. Kenegettük meg minden fene, de alig javult. Gyorsan állj le a chappivel. És ha jól tudom a pedigree se jobb
2009. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
69%

A kérdező anyagi helyzete rossz,de inkább költ majd állatorvosra tízerreket,mint most jobb tápra.

Ha majd nem lesz pénze gyógyíttatni a kutyát(most nemcsak a kaja miatti betegségekre gondolok,de lehet pl.baleset vagy fertőző betegség,de bármi)akkor kényszerből jön a gazdasági eutanázia?

2009. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lehet kapni olyan fagasztott húst kizárólag kutyáknak, ami pulykamell húsból van, és 2 kg kb 125 ft. Ezt csak meg kell főzni és rizshez hozzáadni, vagy más körettel is lehet. Ez egyáltalán nem sok pénz, és a mi kutyánk imádja. Mondjuk nem tudom, hogy egy kis testű kutyának ez megfelel-e, de...én a helyedben áldoznék egy kis pénzt mondjuk Acanára, vagy Orijen-re...ugyanis ezekből nem eszik annyit, és tovább is él :D
2009. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy a kutyánknak a legjobbat szeretnénk! De néha közbeszólnak az anyagiak.

Chappi, Pedigree-kukába velük, nem a kutya gyomrába.

Dog Chow, Fit+Fun, ha jobbat akarsz (Fressnapf).

Hentesnél kérdezz rá, megveszel 1 kg marhatüdőt 150 Ft/kg, egy pici rizzsel, reszelt sárgarépával összefőzöd, a kutyus egy hétig eszi (le is fagyaszthatod, hogy ne romoljon meg), nincs benne csont, a székletét egy picit feketére fogja színezni, ne ijedj meg. Így 1 heti adag megvan kb. 300 Ft-ból, átmenetileg megfelel :) !

2009. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!