Az emberek mit vannak úgy oda az ebadó miatt?
Tudom, hogy sok pénz, nekem 3 kutyám van, én se örülök, de ha belegondolnának egy percre, akinek van kutyája, és érdekli, az kifizeti, aki meg nem, az úgyis kidobja a kutyát, mert ennyit ér neki.
És egy gyerek sokkal több pénzbe kerül, mint az a háromezer forint.
Mit vannak úgy oda, hogy ebadó, de rossz?
én nem tudom, nekem 4 kutyám van, de engem sem érdekel. Befizetem. EGy hónapba alapjáraton is csak a tápjuk 14.000 ft, gondolhatod hogy nem ez az évi 3500/kutya fog földhöz vágni.
Én csak azt sajnálom, hogy lesznek olyan emberek, akik az ebadó miatt fogják végképp utcára vágni a kutyáikat. És engem csak ez bánt... semmi más.
"És egy gyerek sokkal több pénzbe kerül, mint az a háromezer forint. "
Te nagyon beteg ember vagy, remélem soha nem lesz gyereked.
Mellesleg neked lehet nem okoz gondot 3500ft, és megmondom neked, hogy nekem sem, viszont ismerek jó pár embert, akinek igen, mivel örül, hogyha a hónap végén enni tud és a kutyájának oda bírja adni a maradékot, és évente valahogy kinyögi az oltási költségeket-vagy nem.
"És egy gyerek sokkal több pénzbe kerül, mint az a háromezer forint."
inkább nevelek gyereket,minthogy egy jószágot tutujgassak.persze kevesebb a gond,mint a gyerekkel,de nekem egy állat ne szabja meg az időmet,hogy mikor kell sétáltatni stb....sokan a kutyákba élik ki magukat.
a másik meg:aki panelba állatot tart azt is büntetni kéne állatkínzásért,mert nekem ne mondja senki,hogy egy kutyának az jó.
A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.
A válasz megírásának időpontja: ma 14:24
Igen lehet, hogy úgy érne valamit, ha azokra nem szabnák ki akiknek van kutyája ( a 10-szeresére gondolok, amit írtál) Hiszen mi például nem tudnánk annyit kifizetni, mert van 2 kutyánk, de ha tudnánk, hogy van ilyen ennek tudatában vennénk csak kutyát. Akinek meg már megvan a kutya és nem tud fizetni ki fogja dobni az utcára szerencsétlent, pedig nem a kutya tehet róla. nem felelősségteljesebb lesz a kutyatartás, csak még több kóbor kutya lesz az utcán.
2 kutyám van,de nem hallottam róla....amugy akkor tessék megadóztatni a papagályokat,halakat,stb...
nem értem miért kell????
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!